Pro zvířátka

Vánoční dárky pro zvířátka

 

Na Vánoce samozřejmě nezapomínáme ani na naše věrné zvířecí kamarády. Naštěstí jsou němé tváře nadšeny téměř ze všeho (včetně zatracovaných ponožek), a tak je výběr vánočních dárků pro domácí mazlíčky většinou snadný. Nevíte si i tak s výběrem rady? Naštěstí jsme pro vás našli spoustu dárečků, kterými uděláte zvířátkům radost. Tak se pusťte do vybírání.

Zobrazit více

Tipy na dárky pro zvířátka

Výběr vánočního dárku pro domácího mazlíčka se samozřejmě odvíjí od toho, jaké zvířátko vlastníme. Těžko budeme rybičkám kupovat reflexní obojek a pejska nejspíš příliš nepotěšíme slunečnicovými semínky. Každopádně však budou všechna zvířata nadšena z pamlsků a oblíbených dobrot. Mezi další dárky, kterými rozhodně nic nezkazíte, patří speciální hračky – pro psy pískací hračky, pro kočky chrastící myšky a pro papoušky provaz na šplhání.

Praktické vánoční dárky pro domácí mazlíčky

Zvířátka se vší pravděpodobností ani žádné vánoční dárky nečekají a možná ani nevnímají, když jim z balicího papíru dáreček vybalíte. Proto se nemusíme rozpakovat jim věnovat praktické dárky – extra velké balení krmiva, nové vodítko, které byste stejně museli koupit, nebo pastu na odčervení. Na rozdíl od lidí Vám to němé tváře rozhodně nebudou mít za zlé.

Neplánované dárečky pro malá i velká zvířata

Během Vánoc navíc snadno můžete zjistit, že jste svým mazlíčkům nadělili daleko více vánočních dárků a ani o tom netušíte. Všechny kočičky jistě nadchne vánoční stromeček a další vánoční výzdoba, kterou budou muset pečlivě prozkoumat (a často i bohužel rozbít). A to nemluvě o záplavě balicího papíru k rozcupování a spoustě krabic. Z těch ostatně můžete udělat prima domeček třeba i pro křečky. Pejska zase potěšíte už jen tím, že se mu po celý den bude někdo věnovat, drbat ho za ušima a tu a tam mu dá nějakou tu dobrotu od stolu (s mírou samozřejmě).

Tipy roku 2019

Letošní rok přinesl na trh několik zvířecích novinek, tak proč nevyzkoušet je? Originální dárky jsou stále v kurzu. Nebo sáhnout po osvědčené klasice? Vedle pamlsků a hraček můžete kupovat třeba svítící obojky, pěkné psí oblečky, kartáče a další přípravky pro úpravu srsti, nové pohodlné pelíšky či pěknou tašku pro přenášení.

Zobrazit méně
Zobrazit pro:   mobil  |  tablet  |  počítač