Znáte VENUS 3D SPACER? Objevte revoluční podprsenku současnosti!

Také se vám někdy zdá, jako by podprsenky byly navrženy někým, kdo vůbec nezná ženské tělo? Zdá se vám, že podprsenka je tu od toho, aby vás celý den jen obtěžovala, a vy se vždy nemůžete dočkat chvíle, kdy dorazíte domů a podprsenku sundáte? Pak nastal čas, abyste objevila VENUS 3D SPACER – podprsenku, o které nebudete celý den vědět. Revoluční podprsenku, kterou už nebudete chtít nikdy sundat!

Co očekáváte od ideální podprsenky?

Podle provedeného průzkumu oslovené ženy uvedly, že od podprsenky hlavně očekávají pohodlí při nošení. Jako druhé nejdůležitější hledisko uvádí vzhled a třetí v pořadí perfektně vytvarovaný dekolt. Nakonec následoval požadavek dobrého vzhledu pod oblečením - je přeci trapné, když podprsenka proznačuje švy skrz oblečení. Podprsenka VENUS 3D SPACER splňuje všechny nejdůležitější požadavky vyjádřené oslovenými ženami. Ale nejen to. Má i vlastnosti, které ji řadí mezi revoluční výrobky!

Konečně podprsenka, která dýchá

Patentované košíčky podprsenky Venus 3D SPACER jsou vyrobeny ze speciálního dvouvrstvého porézního materiálu se vzduchovou mezerou, který je mimořádně lehký a vysoce prodyšný. Díky této sendvičové konstrukci dokážou košíčky během nošení dokonale reagovat na změny vaší tělesné teploty a odvádět případnou vlhkost. Proto zůstává podprsenka uvnitř suchá i při vyšší tělesné zátěži či během parných letních dní. A kromě toho je ještě neuvěřitelně lehká!

více

Pro prsa všech velikostí

Tato revoluční podprsenka je určena pro každou ženu, která touží po komfortu. Skvělé vlastnosti košíčků SPACER a komfortní široká ramínka ocení všechny ženy. Především však ženy s opravdu velkými ňadry - výhradní prodejce pro Českou republiku Astratex s.r.o. nabízí Venus 3D SPACER v široké škále velikostí. Paní K., která podprsenku testovala, nosí velikost 80/D a v testovacím protokolu uvedla: „Konečně se nepotím! Ženy, které mají větší prsa, moc dobře vědí, o čem mluvím...“

více


Pro každý den, pro každou příležitost

Hladké košíčky beze švů dokonale splynou s křivkami vašeho těla. Podprsenka se tak skvěle hodí i pod opravdu těsné oblečení či tenká trika. „Testovala jsem SPACER pod přiléhavými triky a halenkami. V popisu podprsenky stálo, že nebude vidět pod oblečením. A to se také stalo, švy opravdu neproznačuje," říká Jana P.. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte jednu ze čtyř barevných variant. Dáte přednost bílé, černé, smetanové tělové nebo capuccinové barvě?

více
 

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...