Bublifuk MegaBublina 1l Bublifuk MegaBublina 1l

SPECIÁLNÍ BUBLIFUKOVÁ KAPALINA NA TVOŘENÍ OBŘÍCH BUBLIN, doporučujeme používat s originálními tvořítky MegaBublina.

Zobrazit více
Terrorové příšerky

Terrorové Příšerky - Little Terrors Tyto příšerky jsou velmi měkké a dají se snadno stlačit. Každá příšerka je napuštěná červenou…

Zobrazit více
Deník mimoňky 4

Anotace knihy Deník mimoňky 4 Když se Nikki dozví, že její tajná láska Brandon vypomáhá jako dobrovolník ve zvířecím útulku,…

Zobrazit více
E-kniha: Creative ŠPERK - originální šperky z vlastní dílny

Náušnice z peří, ozdoby do vlasů, svatební čelenky i tretky z petky! 20 návodů krok za krokem na originální ručně vyráběné šperky.

Zobrazit více
Lžička na jednohubky

Servírujte lahůdky z lahůdkového designu od mistra oboru - Studia Piršč Poracelain

Zobrazit více
Párty jenga

Párty jenga je párty hra pro veselou společnost Zahrajte si tak trochu jinou hru jenga! Na každém hracím kameni této párty jengy…

Zobrazit více
E-kniha: Malý průvodce digitální fotografií

Naučte se ovládat svůj fotoaparát a tvořte fotografie jako profesionál. Odhalte základní taje digitální fotografie!

Zobrazit více
E-kniha: 3x Borgentown

Tři hororové příběhy středoškoláků z městečka Borgentown. Kdo (či co) stojí za podivnými vraždami? Vlasy vám budou vstávat hrůzou!

Zobrazit více
E-kniha: Tvořivé nápady - INDIÁNI

Buďte tvořiví! Vyrobte sami nebo s dětmi předměty s indiánskými motivy. Postupy krok za krokem a šablony jsou samozřejmostí.

Zobrazit více
Perla přání - Láska

Perla přání - Láska Chcete něco opravdu originálního pro své nejbližší? Toto dárkové balení obsahuje lasturu s perlou a řetízek s…

Zobrazit více
E-kniha: Broučci na kolotoči

Příběhy lučních broučků vtáhnou do děje malé i větší děti s touhou po dobrodružství nezbedných hrdinů a příběhů s dobrým koncem.

Zobrazit více
Suri a Kata: Dobrodružství ve Velrybí zátoce

Anotace knihy Suri a Kata: Dobrodružství ve Velrybí zátoce Jen dvě surikaty na světě dokážou zároveň chodit do školy a působit…

Zobrazit více
E-kniha: Kouzelný meč Abadon

Klasická česká pohádka ve fantasy světě. Neuvěřitelná dobrodružství, tajemno a fantaskní příběhů – to pravé pro dětské uši.

Zobrazit více
Boxerky s vlastním potiskem

Vytvořte originální boxerky online. Použijte vlastní fotky, obrázky nebo text. Kvalitní potisk na boxerky bílé barvy.

Zobrazit více
E-kniha: Renegát z Udaru

Cyberpunková gamebook – žijte příběh uvězněného hackera, rozhodujte za něj a doveďte příběh do šťastného konce. Nebo snad zemřete?

Zobrazit více

Levné vánoční dárky

 

Hledáte levné dárky k Vánocům, ale přesto chcete vybrat něco pěkného a kvalitního? U nás takových dárků najdete nepřeberně. Dárky k Vánocům nemusí být předražené a přitom splnit svůj účel - udělat radost. Často se stane, že ty levnější a kreativnější dárky, které jste koupili, udělaly obdarovanému mnohem větší radost, než ty, za které jste utratili spoustu peněz.

Zobrazit více

Levné dárky pro ženy

Pro ženy vybrat levný dárek se zdá jako složitější úkol, ale nevěšte hlavu, je to snadnější, než si myslíte. Mezi nepředražené dárky lze například zahrnout například praktické dárky, které ženám poskytnou nějaký opravdový užitek. Například pro jejich krásu. Fén, nebo různá kosmetika udělá ženě radost vždycky.

Levné dárky pro muže

Dárek pro muže musí být především funkční. A vězte, že i mezi nepředraženými dárečky naleznete spoustu „pokladů“, které udělají mužům velkou radost. Levné dárky pro muže vybírejte takové, se kterými si obdarovaný muž bude moci, ihned po rozbalení „pohrát“ a bude je moci zkoumat, jak fungují a tak dále. V každém věku jsou muži hraví. Levný dárek pro muže, není těžké vybrat, tak do toho.

Levné dárky pro děti

Stačí najít ten správný levný dárek pro děti, který zaměstná jejich ručičky, a máte vyhráno. Barevné hračky, se kterými si lze okamžitě hrát, které jezdí, nebo vydávají zvuky, budou mít zaručený úspěch jako první. Levné dárky pro děti se dobře hodí jako drobnosti k velkému hlavnímu prezentu, který jste jim k vánocům přichystali.

Najděte něco originálního a budete mít větší úspěch než s dárkem za mnoho peněz.

Levné dárky - tipy 2014

Rok 2013 přinesl rozmach slevových serverů. I dříve hodnotné a drahé dárky nyní pořídíte opravdu levně. Obzvláště výhodné jsou dárkové poukazy na sľužby. Věnujte krásný prezent: masáž, dovolenou, kosmetiku, nebo kurz vaření.

Nejlevnější a nejvděčnější dárky jsou však stále ty, které sami vyrobíte.

Zobrazit méně