Belgické pralinky - dárková taštička

Složení: hnědá papírová taška, mletá aromatizovaná káva Belgické pralinky 50 g, mletá plantážní káva Papua New Guinea 50 g, ozdoba

Zobrazit více
Vypětuj si Vánoční stromeček

Dárkové balení pro všechny milovníky Vánoc. Pěstování Vánočního stromečku je velmi jednoduché. Vše, co potřebujete, naleznete v naší…

Zobrazit více
Duhový spletený míček

Duhový míček je sestaven z několika různobarevných obrazců, které dohromady tvoří krásný míček. Ideální dárek pro děti, kterým se…

Zobrazit více
Zdravá lahev

Zdravá lahev nepojímá pachy, netvoří se v ní plísně, je vhodná pro všechny typy nápojů. Jedná se o unikátní český výrobek.

Zobrazit více
Fotokniha miniBOOK

Fotokniha do kapsy, kterou vytvoříte během pár minut. Rozměr 150x100 mm, počet stran 24 až 100. Cena uvedena za 24 stran.

Zobrazit více
Lžička na jednohubky

Servírujte lahůdky z lahůdkového designu od mistra oboru - Studia Piršč Poracelain

Zobrazit více
Malá baletka 4: Ela a skleněný střevíček

Anotace knihy Malá baletka 4: Ela a skleněný střevíček Ela se svými kamarádkami z baletní školy připravují zvláštní taneční…

Zobrazit více
Kuchyňská souprava Superman

Kuchyňský set Superman s nezbytným ´´S´´ udělá z každého kuchaře superhrdinu! Set se hodí do každé kuchyně. Vhodné také jako…

Zobrazit více
Divadlo S + H - Hurvínek a Funící Billy

Nový příběh se inspiroval skutečnými a především komickými okolnostmi vzniku jednoho domácího zařízení s neprávem pošramocenou…

Zobrazit více
E-kniha: Malý průvodce po záhadách a strašidelných místech

Věděli jste, že vampyrismus je duševní stav? Že vlna tsunami spláchla město ve vnitrozemí? Víte, kde je pohřben kouzelník Merlin?

Zobrazit více
Multifunkční kleště Micro-Plus® EX 9 v 1, Swiss+Tech

Kompaktní multifunkční kleště Micro-Plus® EX 9 v 1 značky Swiss+Tech.

Zobrazit více
J´adore New York

Anotace knihy J´adore New York Příběh ambiciózní mladé francouzské právničky, která je vybrána do newyorského ústředí prestižní…

Zobrazit více
E-kniha: Broučci na kolotoči

Příběhy lučních broučků vtáhnou do děje malé i větší děti s touhou po dobrodružství nezbedných hrdinů a příběhů s dobrým koncem.

Zobrazit více
E-kniha: Příběhy dospívajících pedofilů

Jsou puberťáci a začínají si uvědomovat, že se jim místo dívek líbí malé děti. Jak se s tím tito chlapci mohou vyrovnat?

Zobrazit více
Zdravý FreeWater box na svačinu

Zdravý FreeWater BOX vhodný na velké i malé svačiny. Systém "2 v 1" (díky rotaci víčka o 180°). Možno mýt v myčce. Vyrobeno v ČR.

Zobrazit více

Levné vánoční dárky

 

Hledáte levné dárky k Vánocům, ale přesto chcete vybrat něco pěkného a kvalitního? U nás takových dárků najdete nepřeberně. Dárky k Vánocům nemusí být předražené a přitom splnit svůj účel - udělat radost. Často se stane, že ty levnější a kreativnější dárky, které jste koupili, udělaly obdarovanému mnohem větší radost, než ty, za které jste utratili spoustu peněz.

Zobrazit více

Levné dárky pro ženy

Pro ženy vybrat levný dárek se zdá jako složitější úkol, ale nevěšte hlavu, je to snadnější, než si myslíte. Mezi nepředražené dárky lze například zahrnout například praktické dárky, které ženám poskytnou nějaký opravdový užitek. Například pro jejich krásu. Fén, nebo různá kosmetika udělá ženě radost vždycky.

Levné dárky pro muže

Dárek pro muže musí být především funkční. A vězte, že i mezi nepředraženými dárečky naleznete spoustu „pokladů“, které udělají mužům velkou radost. Levné dárky pro muže vybírejte takové, se kterými si obdarovaný muž bude moci, ihned po rozbalení „pohrát“ a bude je moci zkoumat, jak fungují a tak dále. V každém věku jsou muži hraví. Levný dárek pro muže, není těžké vybrat, tak do toho.

Levné dárky pro děti

Stačí najít ten správný levný dárek pro děti, který zaměstná jejich ručičky, a máte vyhráno. Barevné hračky, se kterými si lze okamžitě hrát, které jezdí, nebo vydávají zvuky, budou mít zaručený úspěch jako první. Levné dárky pro děti se dobře hodí jako drobnosti k velkému hlavnímu prezentu, který jste jim k vánocům přichystali.

Najděte něco originálního a budete mít větší úspěch než s dárkem za mnoho peněz.

Levné dárky - tipy 2014

Rok 2013 přinesl rozmach slevových serverů. I dříve hodnotné a drahé dárky nyní pořídíte opravdu levně. Obzvláště výhodné jsou dárkové poukazy na sľužby. Věnujte krásný prezent: masáž, dovolenou, kosmetiku, nebo kurz vaření.

Nejlevnější a nejvděčnější dárky jsou však stále ty, které sami vyrobíte.

Zobrazit méně