Bublifuk MegaBublina 1l Bublifuk MegaBublina 1l

SPECIÁLNÍ BUBLIFUKOVÁ KAPALINA NA TVOŘENÍ OBŘÍCH BUBLIN, doporučujeme používat s originálními tvořítky MegaBublina.

Zobrazit více
Šikulka. Vyšívání, šití a pletení krok za krokem

Anotace knihy Šikulka. Vyšívání, šití a pletení krok za krokem V této knize naleznete celou řadu jednoduchých a inspirativních…

Zobrazit více
Čakrový náramek 7 barev

Energetický Buddha náramek čakrový, složený ze sedmi kamenů: karneolu, tygřího oka, záhnědy, zeleného avanturínu, růženínu, křišťálu…

Zobrazit více
E-kniha: Creative ŠPERK - originální šperky z vlastní dílny

Náušnice z peří, ozdoby do vlasů, svatební čelenky i tretky z petky! 20 návodů krok za krokem na originální ručně vyráběné šperky.

Zobrazit více
E-kniha: Žil jsem s Rychlými šípy

Chcete vědět více o Rychlých šípech? Následovat Jaroslava Foglara do pozadí příběhů? Malá encyklopedie tohoto díla vás uchvátí.

Zobrazit více
Bryndák s vlastním potiskem

Vytvořte originální bryndák online. Použijte vlastní fotky, obrázky nebo text. Kvalitní potisk na bryndáky různých barev.

Zobrazit více
Duhový spletený míček

Duhový míček je sestaven z několika různobarevných obrazců, které dohromady tvoří krásný míček. Ideální dárek pro děti, kterým se…

Zobrazit více
E-kniha: Renegát z Udaru

Cyberpunková gamebook – žijte příběh uvězněného hackera, rozhodujte za něj a doveďte příběh do šťastného konce. Nebo snad zemřete?

Zobrazit více
Lžička na jednohubky

Servírujte lahůdky z lahůdkového designu od mistra oboru - Studia Piršč Poracelain

Zobrazit více
Malá šňůrka - bublifuk

Super nástroj pro vytváření obřích bublin, doporučujeme používat s originálním bublifukem na velké bubliny MegaBublina.

Zobrazit více
Boxerky s vlastním potiskem

Vytvořte originální boxerky online. Použijte vlastní fotky, obrázky nebo text. Kvalitní potisk na boxerky bílé barvy.

Zobrazit více
Růženín koule

Růženín koule Koule se vyrábějí z větších kusů krystalů, většinou jsou jednolité, ale někdy mohou mít i malé trhlniky, zejména,…

Zobrazit více
E-kniha: Malý průvodce po záhadách a strašidelných místech

Věděli jste, že vampyrismus je duševní stav? Že vlna tsunami spláchla město ve vnitrozemí? Víte, kde je pohřben kouzelník Merlin?

Zobrazit více
E-kniha: Rodina, rakovina, rozklad

Smrt není krásná, a tak není nutné o ní mluvit s příkrasami. Otevřený vhled do duše dospívajícího chlapce. Povídky o tvrdé realitě.

Zobrazit více
E-kniha: Květinostesk

Poutavý příběh z pera autorky oblíbeného blogu Růžová panda. Odtržení od rodičů a vztah s mladým mužem i se starší ženou.

Zobrazit více

Levné vánoční dárky

 

Hledáte levné dárky k Vánocům, ale přesto chcete vybrat něco pěkného a kvalitního? U nás takových dárků najdete nepřeberně. Dárky k Vánocům nemusí být předražené a přitom splnit svůj účel - udělat radost. Často se stane, že ty levnější a kreativnější dárky, které jste koupili, udělaly obdarovanému mnohem větší radost, než ty, za které jste utratili spoustu peněz.

Zobrazit více

Levné dárky pro ženy

Pro ženy vybrat levný dárek se zdá jako složitější úkol, ale nevěšte hlavu, je to snadnější, než si myslíte. Mezi nepředražené dárky lze například zahrnout například praktické dárky, které ženám poskytnou nějaký opravdový užitek. Například pro jejich krásu. Fén, nebo různá kosmetika udělá ženě radost vždycky.

Levné dárky pro muže

Dárek pro muže musí být především funkční. A vězte, že i mezi nepředraženými dárečky naleznete spoustu „pokladů“, které udělají mužům velkou radost. Levné dárky pro muže vybírejte takové, se kterými si obdarovaný muž bude moci, ihned po rozbalení „pohrát“ a bude je moci zkoumat, jak fungují a tak dále. V každém věku jsou muži hraví. Levný dárek pro muže, není těžké vybrat, tak do toho.

Levné dárky pro děti

Stačí najít ten správný levný dárek pro děti, který zaměstná jejich ručičky, a máte vyhráno. Barevné hračky, se kterými si lze okamžitě hrát, které jezdí, nebo vydávají zvuky, budou mít zaručený úspěch jako první. Levné dárky pro děti se dobře hodí jako drobnosti k velkému hlavnímu prezentu, který jste jim k vánocům přichystali.

Najděte něco originálního a budete mít větší úspěch než s dárkem za mnoho peněz.

Levné dárky - tipy 2014

Rok 2013 přinesl rozmach slevových serverů. I dříve hodnotné a drahé dárky nyní pořídíte opravdu levně. Obzvláště výhodné jsou dárkové poukazy na sľužby. Věnujte krásný prezent: masáž, dovolenou, kosmetiku, nebo kurz vaření.

Nejlevnější a nejvděčnější dárky jsou však stále ty, které sami vyrobíte.

Zobrazit méně