10 tipů na zážitky pod stromeček

Hledáte tipy na vánoční dárky, se kterými stoprocentně zabodujete? Darujte zážitek! Obdarované potěšíte hned dvakrát. Poprvé při rozbalení, podruhé během samotného zážitku. Které jsou ty nej pro letošek?

Tandemový seskok padákem
Na špici v oblíbenosti se dlouhodobě drží tandemový seskok padákem. Nejenže darujete adrenalinový zážitek s minutou volného pádu 200 km/h, ale také si cestou nahoru obdarovaní užijí vyhlídkový let s pořádnou kochačkou. Pokud byste se nejprve chtěli o tandemovém skákání dozvědět úplně všechno, mrkněte na článek, který vám představí tandemový seskok od historie až po současnost.

Zábavná škola smyku
Co udělá radost milovníkům řízení? Tak to víme naprosto přesně – zábavná škola smyku, při které si vyzkouší driftování, průjezd zatáčky přes ručku nebo třeba gangsterskou otočku o 360°. A ještě si z toho odvezou lepší řidičské dovednosti. Mrkněte, jak škola smyku probíhá a proč se vyplatí ji absolvovat.

Vyhlídkový let balónem
Co spojit romantiku s trochou dobrodružství? Přesně to umí vyhlídkový let balónem. Létá se téměř kdekoli po celé ČR, takže stačí jen vybrat oblíbené místo obdarovaného a je to. Na konci každého letu pak ještě čeká překvapení v podobě slavnostního křtu, při kterém se ze vzduchoplavců stanou šlechtici. Potřebujete víc informací k rozhodování? Přečtěte si vše o balónovém létání, co jste kdy chtěli vědět.

Půjčení virtuální reality
Parádní věci se dají zažít i z domova. Půjčení virtuální reality vás o tom přesvědčí. Obdarovaní si vychutnají 25 oblíbených her všech žánrů. Nebude nouze o akci, rébusy, poznávání krajiny i různé vtípky. Díky snadnému ovládání a velkému výběru žánrů si VR užijí všechny věkové kategorie.

Vyhlídkový let vzducholodí
Vzducholodě v 21. století? Jasně! A jeden takový let vzducholodí můžete darovat i vy. Pokud máte ve svém okolí milovníka historie a netradičních zážitků, je let jedinou vzducholodí v Česku s délkou úctyhodných 41 metrů, ten pravý dárek.

Jízda ve Ferrari 458 Italia na okruhu
Tohle je splněný sen každého milovníka rychlé jízdy a silných motorů. Jízda ve Ferrari 458 Italia na okruhu slibuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 3 sekundy a krocení 570 koní pod kapotou. A to buď na dvě nebo rovnou čtyři kola.

Zážitkový let stíhačkou L-29 Delfín
Letět stíhačkou se vám nepovede každý den. Pokud chcete darovat opravdu raritku, je let stíhačkou L-29 Delfín ten správný adept. A bude to nefalšovaný adrenalin – přetížení 5G a rychlost až 680 km/h mluví za vše.

Zážitková jízda ve formuli
Darujte splněný sen o závodění. Zážitková jízda ve formuli dovolí obdarovaným nasednout do stroje, který popírá všechny zákony fyziky. Během jízdy z formule vymáčknou maximálku na rovinkách a přilnavost otestují v zatáčkách, obojího je na trase dost.

Bungee jumping z mostu
Adrenalinová klasika, která je první metou všech odvážlivců. Bungee jumping z mostu by si prostě měl jednou za život vyzkoušet každý, kdo se toho nebojí. No a pokud se bojí, bude pocit z překonání sama sebe ještě o to lepší. Skáče se z výšky 62 metrů, což už dá pěknou 20patrovou budovu.

Větrný tunel
Větrný tunel nabízí jedinečnou možnost zažít pocit jako při volném pádu nebo stavu beztíže, a to i bez toho, abyste skákali z letadla nebo pluli vesmírem. Tenhle bezpečný adrenalin si navíc užije každý nehledě na věk. Zalétat si tu může jak 5leté dítě, tak i 100letý senior.


Tak co, máte vybráno? Na Adrop.cz najdete přes 673 adrenalinových i odpočinkových zážitků.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...