5 nejlepších vánočních dárků pro muže, za které vám budou líbat ruce

Vymyslet dárek pro muže se někdy může zdát jako nadlidský úkol, a přitom je to tak snadné. Vybrali jsme pro vás 5 dárků pro muže, za které vás budou milovat ještě víc než doteď. Tak schválně.

1. Vánoční dárek pro muže gentlemana

Máte doma muže, který o sebe rád pečuje, pečlivě si zastřihává své vousy i vlasy a dbá tak o jejich dokonalý tvar? Pak mu letos jako dárek k Vánocům pořiďte speciální sadu pro úpravu vousů. Třeba tuhle, která obsahuje kromě speciálního kartáče s kančími štětinami a hřebenu, také nůžky, olej pro výživu a změkčení vousů, balzám a pár dalších vychytávek.

2. Vánoční dárek pro muže gentlemana, který o sebe nechá rád pečovat

Vousy má krásně upravené, rád o ně pečuje, ale ještě více si užívá, když se mu o ně stará profík? Jasně, to se dá pochopit. Taková masáž hlavy se sklenkou něčeho dobrého, k tomu pohodička a jako výsledek dokonale upravené vousy i vlasy? To je nejen ideální dárek pro muže, ale také jeho sen. Darujte mu poukaz na návštěvu v barber shopu, bude nadšený.

3. Pořádný hambáč pro pořádný chlapy

Co si budeme povídat, každý chlap se rád pořádně nají. A když říkám pořádně, tak myslím pořáááádně. Žádné salátky, dietní maso a neperlivá voda, ale pořádný kus masa! A v ideálním případě pokud bude mezi dvěma houskama a bude dokonale propečený. Jojo, mluvíme o hamburgerech. O tak velkých hamburgerech, které sní jenom ti největší borci a pak za to získají medaili a úctu všech přítomných. Víte totiž, co mají chlapi rádi ještě víc než pořádný kus masa? Soutěžení… a v téhle hamburgerové výzvě se tyhle dva koníčky spojují do jednoho dokonalého dárku pro muže. Mimochodem, aby byla výhra dokonalá, nejlepší je, když ho u toho uvidí i parta kámošů, takže radíme tuhle výzvu darovat rovnou pro více osob.

4. Dárek pro muže, který je pořád tak trochu dítě… teda hračička

Sháníte dárek pro muže, který si ve volných chvílích nejraději pustí Simpsonovi, nedá dopustit na Grinche nebo si tak trochu ujíždí na Transformerech? Je to milé a taky poměrně snadná nápověda k dárku. Můžete mu jako dárek dát ponožky nebo pyžamo s jeho oblíbenou postavičkou. To je sázka na jistotu. Raději ale vyberte takový kus oblečení, který bude nosit jen na doma, nebo nebude tolik vidět.

5. Dárek pro muže, který to rád pořádně rozjede

A nejlíp když u toho bude mít stovky koní pod kapotou a všichni se za ním budou otáčet. Tohle dokáže jenom pár supersportů a tím nejlepším z nich je italská kráska jménem Ferrari. Jízda ve Ferrari je naprosto dokonalým dárkem pro každého muže, který má rád rychlou jízdu a tu husí kůži při zrychlení z 0 na 100 km/h za 3 sekundy. Pokud mu dáte poukaz na jízdu ve Ferrari, uvidíte, že vám bude děkovat ještě pěkně dlouho. Možnost řídit sporťák totiž doporučuje 11 z 10 chlapů, kteří si to někdy vyzkoušeli a pořádně na to šlápli.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...