6 důvodů, proč nosit dřevěné hodinky: Tento originální doplněk si zamiluje každý

Jedinečný materiál, originální design a k tomu klasické funkce jako u běžných kovových hodinek. Dřevěné hodinky rozhodně nejsou krokem vedle. A to jak v pánském, tak dámském provedení. Z jakých důvodů byste si je měli pořídit i vy?

Díky dřevěným hodinkám získáte originální doplněk

Když doplníte svou sbírku hodinek o dřevěný model, rázem získáte originální doplněk, který má nadčasový charakter. Pánské i dámské dřevěné hodinky totiž nepodléhají módní trendům. Kvalitní bambusové dřevo, z něhož jsou tyto hodinky vyrobeny, vyniká nepravidelnou strukturou a různými odstíny. Každý model dřevěných hodinek tak bude mít vždy svůj vlastní originální design. 

Vyznáváte eco friendly styl? Dřevěné hodinky jsou to pravé pro vás
Patříte k vyznavačům eco friendly stylu a snažíte se brát ohledy na životní prostředí? V tom případě vám po této stránce budou dřevěné hodinky velmi blízko. Z velké části jsou totiž vyrobeny z kvalitního přírodního materiálu, kterým je stoprocentní bambusové dřevo.

Už žádné zachytávání chloupků. Dřevěné hodinky se velmi pohodlně nosí
Když si navlečete dřevěné hodinky v pánském či dámském provedení na své zápěstí, určitě si všimnete toho, že jsou lehké a že je na své ruce téměř necítíte. Pohodlnost jejich nošení zajišťuje mimo jiné také dřevěný pásek, ve kterém se na rozdíl od pásku kovových hodinek, nezachytávají případné chloupky.

K různým příležitostem: Dřevěné hodinky mají univerzální charakter
Dřevěné hodinky jsou univerzálním modelem hodinek, který využijete k různým příležitostem. Na ruce je můžete mít klidně po celý den. Tento přirozeně elegantní a zároveň velmi praktický doplněk vynosíte například do práce, ale i na party, do divadla nebo na společenský ples. Díky svému nadčasovému vzhledu se dřevěné hodinky stanou vždy výrazným prvkem vašeho celkového outfitu.
Tip: Muži mohou dřevěné hodinky vkusně sladit také s dřevěným motýlkem. Tato kombinace je ideální zvláště ke společenským příležitostem.

Dřevěné hodinky oslovují všechny věkové kategorie
Ať už jste muž, nebo žena. Ať je vám čtyřicet, nebo dvacet pět. Ať jste rozený byznysmen, nebo sportovní typ. Dřevěné hodinky vám dokonale sednou bez ohledu na pohlaví, věk i celkový styl. Jde o typ hodinek, které vám nikdy nezevšední a které vám budou slušet, ať už jste kýmkoliv.

Kvalitní materiál i zpracování. I to dřevěné hodinky nabízejí
Noste na zápěstí pouze takové dřevěné hodinky, které vynikají kvalitou materiálu a zpracování. Srdcem kvalitních dřevěných hodinek je přitom přesný hodinový strojek Quartz, který je obalený ve stoprocentním bambusovém dřevě různých odstínů. Dřevěné hodinky určené pro muže či ženy nevynikají pouze běžnými funkcemi. Kvalitnější modely vám rovněž nabízejí funkce kalendáře a stopek.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...