6 tipů na originální dárky

Čím překvapit své blízké na narozeniny, svátek či Vánoce? Jako inspiraci vám přinášíme 6 tipů na originální dárky pro muže i ženy všech věkových kategorií. Které dárky vhodné ke každé příležitosti je zaručeně dostanou?

Dárková vína

Pokud hledáte tip na originální dárek pro své blízké, vsaďte v prvé řadě na dárková vína. Co říkáte například na dárková vína se zlatem? Jde o originální dárky, které věnujte vybrané ženě či vybranému muži opravdu při výjimečné události.

Dárková vína jsou ideální dárkem k životnímu jubileu (padesátinám, šedesátinám), k promoci či u příležitosti kulatého výročí od seznámení či svatby. Dárková vína se hodí také jako originální dárek pro novomanžele, můžete je věnovat i svému šéfovi nebo paní učitelce na konci školního roku.

Dárkové balíčky

Originálním dárkem pro každou ženu i každého muže je zaručeně dárkový balíček. Své mamince, babičce, sestře, dceři či kamarádce věnujte například dárkový balíček s kosmetikou nebo se semínky oblíbených květin a bylinek. Mužům udělá radost zase dárkový balíček pro kutila, vodáka či pivaře nebo dárkový balíček k 40. narozeninám, který obsahuje likér, klíčenku, čokoládu, toaletní papír s potiskem a vtipné přání. 

Originálním dárkovým balíčkem zkuste překvapit u příležitosti svatby také novomanžele. Perfektní je rovněž valentýnský dárkový balíček nebo jedinečný dárkový balíček pro paní učitelku.

USB flash disky

USB flash disk představuje originální dárek, který je sázkou na jistotu. Bez rozdílu potěší muže,ženy i děti, a to při jakékoliv příležitosti. USB flash disky nevybírejte pouze s ohledem na jejich kapacitu, obdarované totiž zaručeně dostanou USB flash disky v originálním designu. A to například flashka ve tvaru šachové figurky, jahody, Harryho Pottera nebo čokoládové tabulky. Ženy potěší také elegantní USB flash disk osázený třpytivými kamínky. 

Karikatury

Velmi originálním dárkem k jakékoliv příležitosti je rovněž dárek na zakázku v podobě karikatury. Pokud máte při sobě fotku oslavence, následné kresbě karikatury nic nestojí v cestě. Zvlášť pokud má obdarovaný alespoň trochu smysl pro humor, tento originální dárek jej určitě potěší.

Karikatura neznamená portrét. Jedná se proto o originální dárek pro každého, který si dokáže ze sebe udělat alespoň trochu legraci. Namalovat si přitom můžete nechat najednou i více osob, děti či domácí mazlíčky, rovněž si můžete vybrat různé velikosti karikatur.

Praktické dárky do domácnosti

Jaký další originální dárek potěší muže i ženy bez rozdílu? Rozhodně praktické dárky do domácnosti, které najdou uplatnění v každičkém koutu bytu či domu. Tyto originální a zároveň praktické dárky věnujte druhým nejen k narozeninám, svátku, Vánocům či výročí. Pojmout je můžete také jako dárek pro novomanžele nebo jako dárek u příležitosti kolaudace bytu či domu.

Jak by měly praktické dárky do domácnosti, které jsou zároveň originální, vypadat? Věnujte druhým například aromadifuzéry s jedinečnou vůní, stolní lampičku s barevnými LED vlákny, stylové prostírání v designu vinylových desek nebo dekorativní polštář ve stylu iPhonu. Radost uděláte také stojanem na tablet nebo vonnou svíčkou.

Levné dárky

Za dárky pro muže a ženy všech věkových kategorií nemusíte rozhodně utratit majlant. Radost jim udělají také levné dárky, které mají punc originality. Pomocí levných dárků totiž obdarovaným vykouzlíte radost na tváři, která je rozhodně k nezaplacení!

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...