7 nejlepších dárků pro muže

Tyhle dárky ho dostanou! Jsou originální, nevšední a hlavně přesně pro něj. Ať už máte doma sportovce, hračičku nebo nadšence do aut či nových technologií, přinášíme vám tipy na ty nejlepší dárky.

1. Nářadí

 
 
Nářadí není nikdy dost, všechno se to někdy bude hodit a něco je potřeba mít pro jistotu vícekrát. Když ale přijde na věc, je potřeba mít po ruce nejlépe všechno, a právě proto svět vynalezl tzv. multitooly. Pod tímto pojmem si můžeme představit spoustu věcí. Od klasického Victorinox nože až po hit letošních Vánoc – multifunkční náramky. Takový náramek je pořád při ruce (respektive na ní), najdete na něm až 29 typů nářadí a záruku má často až skoro napořád. Prostě geniální.
 
 
2. Degustace toho nejlepšího alkoholu
 
 
Miluje rumy, whisky nebo koňaky? Jasně! Který muž by je nemiloval. Není ale možné koupit mu tolik lahví, kolik by rád ochutnal. Nevěšte hlavu, existují degustační večery pod vedením zkušeného profíka, který mu představí až 10 druhů vybraného pití, poví mu k tomu spoustu zajímavostí a hlavně mu dopřeje možnost ochutnat to nejlepší z různých koutů světa.
 
 
3. Ponožkové předplatné
 
 
Máte rádi klasické dárky, ale chtěli byste je pojmout moderně? No jo, jenže ponožky jsou prostě ponožky, že? Omyl! Darujte mu členství v Klubu pánů z Ponožkovic, každý měsíc od nich dostane balíček s párem originálních ponožek. Jsou barevné, nevšední, moderní a co víc, po vyprání se budou skvěle párovat, takže je to tak trochu i dárek pro vás. 
 
 
4. Skok z mostu, nebo z letadla
 
 
Že se ničeho nebojí a do všeho se vrhá po hlavě? Tahle vlastnost se mu bude hodit! Darujte mu možnost vychutnat si euforii z několika sekund nebo až minuty volného pádu. Je jenom na vás, jestli pro něj vyberete spíše bungee jumping anebo tandemový seskok padákem. Pro skutečné machry je nově v nabídce taky seskok z 6 kilometrů! To už je pořáááádná výška! Bude se bát, srdce mu bude bít jako o závod, nakonec ale bude zářit štěstím. Na to si vsaďte. 
 
 
5. Projížďka v tanku, BVP nebo Hummeru
 
 
Není nic mužnějšího, než když ovládá několikatunové ocelové monstrum, které zdolá každý terén, k tomu maskáče, bláto a adrenalin, který mu srší až z uší! Darujte mu možnost stát se na několik desítek minut drsňákem a hrdinou akčních filmů. Může se svézt v tanku, bojovém vozidle pěchoty, nebo v Hummeru. Je jenom na vás, co z toho zkrotí jako první. 
 
 
6. Robotický pomocník
 
 
Který chlap by nechtěl mít sekačku propojenou se speciální appkou, ovládat jí hezky z gauče a sledovat, jak poseká klidně 10 cm vysokou trávu a hravě zvládne i členitý povrch? A pak, že se to samo neposeká. Robotickou sekačku seženete už od 15 tisíc. 
 
7. Dron
 
 
Dron je zkrátka věcička, kterou potřebuje mít každý muž, který alespoň občas cestuje, alespoň občas fotí, alespoň trochu si rád hraje a má rád věci, které lítají a které může ovládat telefonem, páčkama anebo pohybem jako rytíř jedi. Existují tři typy dronů – hračky, poloprofesionální a profesionální kvadrokoptéry. Raději mu nejprve darujte kurz létání s dronem. Tam se naučí všechno potřebné proto, aby tuhle ne zrovna levnou hračku hned neposlal do stromu a také mu poradí, který typ pro něj bude nejvhodnější. 
 
 
 
 
Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...