A co dárek pro babičku…?

Vánoce, Vánoce přicházejí… a vy ještě nemáte ani jeden dárek pro babičku nebo dědečka? Jako každý rok byste rádi své blízké potěšili originálním dárkem, ale nápad ne a ne přijít? Rádi Vám s výběrem pomůžeme!  Což tahle nákup v největším teleshoppingovém a zásilkovém obchodě TV PRODUCTS, kde naleznete nejširší nabídku dárků nejen pro seniory.

Každý dárek by měl jistě potěšit, ale není od věci, když bude navíc praktický.

Starší osoby jistě ocení komfort, funkčnost a hlavně bezpečí v koupelně. Jednoduchým a velmi šikovným bezpečnostním prvkem je univerzální multifunkční madlo, které lze umístit díky přísavkám kdekoliv bez děr a vrtání. E-shop www.tvproducts.cz vám ho nabídne hned ve dvou provedeních, bílá a chrom.

Seniorům uděláte radost sedátkem do vany či oporou na vanu, které jim výrazně zvýší pohodlí a bezpečí při každodenních úkonech osobní hygieny. Praktickou alternativou pro sprchový kout je pak sedátko do sprchy. Všechny tyto pomůcky jsou vyrobeny z pevného materiálu v bílém provedení, které se hodí do každé koupelny.

Bezpečná chůze
Máte aktivní prarodiče, kteří se udržují v kondici a rádi tráví svůj volný čas procházkami v přírodě? Pak jsou tím pravým dárkem trekingové hole Fit Walk. Hole zajišťují stabilitu při chůzi jak po rovině tak i při pohybu v terénu a tím výrazně šetří klouby.

Senioři často trpí na otoky nohou a křečové žíly. I na to ve své nabídce TV PRODUCTS myslí - kompresní podkolenky jsou vhodné pro běžné nošení, při větší námaze nebo pro cestování. Praktický všitý zip usnadní oblékání. Dostupné jsou ve dvou barvách a třech velikostech.

Pokud bývá babičce v zimních měsících často chladno, nepřehlédněte v nabídce elektrickou vyhřívanou deku na jednolůžko. Elektrická deka je ideální pro rychlé a účinné vytvoření tepelného komfortu ať už doma nebo chatě či chalupě. Zároveň přijde vhod dědečkovi, který trpí revmatickými bolestmi, pomůže ulevit ztuhlým svalům, zlepší krevní oběh. Elektrická vyhřívaná deka má nízkou spotřebu a jednoduché ovládání. Na stejném principu funguje elektrická vyhřívaná bota v univerzální velikosti, která navíc poskytuje relaxační masáž. Vyhřívaná bota pomůže zahřát špatně prokrvené nebo velmi studené nohy až ke konečkům prstů.

Nakupujte chytře! Díky TV PRODUCTS vyřešíte vánoční dárky v pohodlí domova!


 

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...