Adrop.cz - Letos letí vánoční dárky nabité emocemi

Vánoce jsou jedinečným kouzelným obdobím roku, kdy se členové rodiny sejdou, tráví spolu čas a všichni si užívají sváteční atmosféry provoněné cukrovím a svařákem. Taky je to ale období shánění dárků pro všechny členy rodiny. Často na poslední chvíli. A obzvláště dárky pro muže dají často pořádně zabrat. Pokud jim nechcete darovat každý rok zbrusu nové parádní ponožky a spodní prádlo, dostáváte se do zapeklité situace. Co mu koupit tentokrát? Vždyť už má skoro všechno a to, co nemá, si snadno koupí, že? Máme pro vás snadné, rychlé a vysoce efektivní řešení – darujte mu zážitek nabitý emocemi.  

Splňte mu jeho sny

Každý muž má nějaké své tajné touhy a zatím nesplněné sny. Možná už dlouho sní o tom, že se proletí a zažije ten opojný pocit při volném pádu, ale sám si to nedopřeje. Je to tedy na vás. Až hodina v simulátoru volného pádu jako dárek v něm namíchá úžasný koktejl emocí s přidáním nálože adrenalinu, zažije kombinaci mírného strachu, vzrušení a radosti. Proletí se ve větrném tunelu, kde proudí vzduch rychlostí až 280 km/h a už nikdy nebude chtít dělat nic jiného. A nebojte, je to naprosto bezpečná zábava, zkušení instruktoři tam za rok s lidmi nalétají až 300 tisíc minut, což je 5000 hodin a tedy zhruba 208 celých dní! Určitá praxe tam tedy je. V simulátoru volné pádu si váš letec na vlastní kůži vyzkouší, jaký pocit zažívají lidé při seskoku s padákem a možná právě tandemový seskok bude jeho další meta.


  
Pro milovník nablýskaných závoďáků

Pokud ho více než let láká všechno, co voní naftou, má to několik stovek koní pod kapotou, dostane se z nuly na sto za 3 vteřiny a vydává to perfektní zvuk, bude pro něj nejlepším dárkem projížďka ve Ferrari, jízda v Lamborghini Gallardo nebo jiném sporťáku, anebo rovnou jejich pronájem. Sám by si takový zážitek pravděpodobně nikdy nedopřál, ale pokud mu ho darujete vy, zaručeně se u vánočního stromečku rozzáří jako malý kluk.  
 

Darujte bezpečí a jistotu

Za volantem tráví stále více času? Ať už je v autě pečený vařený, anebo ho používá jenom na každodenní dopravu do práce, bylo by dobré, aby ho měl perfektně pod kontrolou. Nejlepší je si ve škole smyku nanečisto vyzkoušet a naučit se, jak reagovat v krizových situacích, které ať chceme nebo ne čas od času na silnici potkají každého. V kurzu bezpečné jízdy mu zkušení instruktoři vysvětlí, jak správně reagovat, když dostane smyk nebo třeba aquaplanning a bude mít možnost si vyzkoušet různé situace na speciálně upravených kluzných plochách. Užije si skvělou zábavu, adrenalin a získá spoustu nových a užitečných zkušeností. Pokud už nasbíral nějaké trestné body, po kurzu bezpečné jízdy s odpočtem bodů si může až 3 odečíst. Tak proč nespojit příjemné s užitečným?


 
Má raději offroad stroje, gurmánské zážitky, nebo třeba masáže? Není problém, stačí se podívat do nabídky Adropu.cz, kde je více než 280 zážitků a vybrat to pravé. 

Last minute dárky nejsou problém 

Občas se stane, že musíte vybírat dárky až na poslední chvíli. Obchody už mají zavřeno, anebo nemají to pravé zboží, e-shopy vám dárky k Vánocům doručí v půlce ledna a vy nevíte kudy kam. Pokud se rozhodnete pro adropácký zážitek jako dárek, budete ho mít do minuty v ruce. To je parááááda.  

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...