BeautyRelax vám letos přinese Vánoce plné zdraví a krásy!

Zapomeňte na ponožky a ostatní měkké dárky. Značka BeautyRelax je jednička v oblasti přístrojové péče o tělo. Kosmetické přístroje, přístroje na formování postavy, relaxační přístroje. Darujte svým blízkým zdraví, krásu a relaxaci!

Značka BeautyRelax se specializuje na oblast zdraví a krásy. Nabízí celou řadu modelů z těchto kategorií: kosmetické přístroje, přístroje na formování postavy, masážní přístroje a IPL přístroje. Máme pro vás pár tipů na dárky, které podpoří zdraví a krásu vašich blízkých. 
 
1. Dárek pro intenzivní hloubkové čištění pleti
 
2 590 Kč s DPH
 
Kosmetický přístroj BeautyRelax Peel&lift Premium je určen pro nejnáročnější uživatele. V kategorii tzv. „ultrazvukových špachtlí“ představuje naprostou špičku. Ultrazvuk, vibrace, galvanický proud, fotonové světlo, bezdrátové nabíjení, ochrana proti vodě ve standardu IPX5, luxusní designové provedení s nabíjecím stojánkem. Unikátní kombinace funkcí vytvoří plnohodnotné estetické studio přímo u vás doma. Kosmetický přístroj BeautyRelax Peel&lift Premium zajistí ošetření vaši pleti na skutečně profesionální úrovni!
2. Dárek pro neinvazivní lifting pleti
 
4 990 Kč s DPH
 
Novinka v oblasti estetického ošetření pro rok 2024! Kosmetický přístroj na vrásky BeautyRelax Rflift Premium je profesionální zařízení, které je zaměřeno na zralou a unavenou pleť s výskytem vrásek v oblasti obličeje, krku a dekoltu. 5 moderních technologií - radiofrekvence, mikroproud, EMS pulzy, fotonové světlo (modrá, červená, zelená), vibrace. Přímé zacílení na remodelaci kolagenových a elastických vláken. Určeno pro všechny typy pleti bez omezení. BeautyRelax Rflift Premium je špičkový kosmetický přístroj, na který se můžete ve vaší cestě k zlepšení kondice vaší pleti spolehnout na 100%. Zažijte vrchol technologického vývoje v oblasti estetiky „na vlastní kůži“ již dnes!
3. Dárek pro zapracování kosmetických přípravků hluboko do pleti
 
2 890 Kč s DPH
 
Ultrazvukový kosmetický přístroj s fotonovou terapií bude hýčkat vaší pleť hned několika technologiemi: ultrazvukovými vlnami, fotonovou terapií, ionizací a navíc příjemnou vysokofrekvenční mechanickou masáží. A to vše účinně, bezbolestně, neinvazivně! Přístroj zapracuje výživové látky z krémů, masek a sér hlouběji do pokožky. Stimuluje lymfatický systém obličeje. Ošetření je vhodné pro suchou, mastnou i citlivou pleť.
4. Dárek pro maximální hydrataci vaší pleti
 
3 990 Kč s DPH
 
BeautyRelax SteamMax Professional je inovativní přístroj pro ošetření pleti pomocí atomizované páry. Molekuly páry mají menší velikost než je průměr kožních pórů. Maska poskytuje blahodárné účinky páry rovnoměrně pro celou plochu obličeje. Dochází k uvolnění obličejových svalů, ohřevu pleti a otevření kožních pórů. Následný proces čištění pleti a další metody pleťové péče jsou násobně efektivnější. Pleť je vláčná a hydratovaná. Možnost regulace teploty páry. Nastavení funkcí pomocí dálkového ovladače. 4 módy ošetření pleti. Rychlé předehřátí. Pára je generována již po uplynutí 1 minuty. Produkuje 9g páry za minutu. Maska se snadno přizpůsobí každému uživateli. Integrovaný zásobník na vodu.
 
5. Dárek pro ošetření pleti trpící výskytem akné
 
2 990 Kč s DPH
 
Terapie fotonovým světlem je v oblasti kosmetického ošetření velmi populární. Ošetření fotonovým světlem nebolí a má velmi dobré výsledky. Kosmetický přístroj s fotonovou terapií BeautyRelax Lightmask Professional poskytuje fotonovou terapii s pokrytím celého obličeje a krku. Během používání je maximálně chráněn váš zrak. Obličejová maska slibuje vysoce komfortní použití ve srovnání s ručními přístroji. Přístroj nemusíte držet v ruce a zároveň světlo pokrývá rovnoměrně celou plochu obličeje. Bakterie v akné obsahují porfyriny. Díky vysoké afinitě s vlnovou délkou je modré světlo schopno porfyriny ničit. Kromě toho má modré světlo zklidňující účinek, který je velmi účinný při přecitlivělosti pleti.
 
6. Dárek pro potlačení tmavých kruhů pod očima
 
3 690 Kč s DPH
 
BeautyRelax Multicare patří mezi absolutní špičku v oblasti kosmetických přístrojů pro péči o pleť. Nabízí moderní technologie, které jsou nejpoužívanější v dermatologii a kosmetickém odvětví. K dispozici vám bude stále 6 různých typů ošetření. Vybrat si tak můžete přesně podle vašich individuálních potřeb. Začněte o pleť pečovat na profesionální úrovni! Potlačení tmavých kruhů pod očima. Vyrovnání barevného tonusu pleti.
 
7. Dárek pro neinvazivní formování postavy
 
6 990 Kč s DPH
 
BeautyRelax Cavimax Ultimate je moderní zařízení pro formování postavy pomocí ultrazvukových vln. Unikátnost oproti přístrojům obdobného typu spočívá v možnosti dávkování výkonu. Díky tomu se můžete změřit na tělesné s různou tloušťkou podkožního tuku. Dávkování výkonu je velmi důležité pro dosažení požadovaných výsledků hubnutí. Ultrazvukové vlny se do těla přenáší pomocí aplikátoru s velkou kontaktní plochou. Využijete pro následující tělesné partie: paže, břicho, hýždě, vnitřní a vnější stranu stehen, lýtka. Potlačuje příznaky celulitidy. Přístroj je vyroben kombinací materiálu nejvyšší kvality. Extrémně dlouhá životnost. Praktické stolní provedení. Moderní elegantní design.
 
8. Dárek pro potlačení projevů celulitidy
 
2 990 Kč s DPH
 
Masážní přístroj na vakuovou drenáž BeautyRelax Vacuform Deluxe EMS. Vysoce výkonný nástroj pro intenzivní potlačení projevů celulitidy. Skutečně funkční podtlaková vakuová drenáž. Okamžité zlepšení krevního oběhu a látkové výměny ošetřené partie. Praktická funkce vyhřívání pro lokální podporu krevního oběhu. Technologie EMS pulzů pro stimulaci svalových vláken. Možnost plynulého dávkování výkonu. Zatočte s pomerančovou kůží působením účinných technologií!
9. Dárek pro relaxaci bolesti nohou
 
3 990 Kč
 
BeautyRelax Airflow Ultimate jsou kvalitní kompresní návleky, které poskytují okamžitou úlevu pro unavené končetiny. Regenerace unavených svalů. Snižují otoky. Napomáhají odplavit kyselinu mléčnou po náročné sportovní aktivitě. Návleky podporují funkci lymfatického systému. Snadné přizpůsobení nohám pomocí suchého zipu. Precizní šití zajišťuje dlouhou životnost. 3 automatické masážní programy. Možnost nastavení 3 úrovní síly vzduchové komprese. Funkce vyhřívání ve 3 úrovních intenzity. Praktický ovladač s displejem pro nastavení všech funkcí.
10. Dárek pro rehabilitaci krční páteře
 
1 990 Kč s DPH
 
Krční masážní přístroj poskytuje příjemnou uvolňující shiatsu 5D masáž krční páteře. Unikátní masážní mechanismus, který nemá u přístrojů obdobného typu srovnání. Masážní mechanismus disponuje optimálním tvarem a směry pohybu, který je naprosto unikátní. Dokonalý zážitek z masáže. Pokud zavřete oči, nepoznáte rozdíl ve srovnání s profesionálním masérem. Infračervené vyhřívání proniká hluboko do svalové tkáně a výrazně zlepšuje krevní oběh. Všechny funkce se snadno ovládají pomocí dotykového panelu. Možnost nastavení rychlosti masáže. Kvalitní a skutečně účinná masáž.
11. Dárek pro zmírnění bolesti kolenou
 
2 690 Kč
 
BeautyRelax KneeRehab je vysoce účinný nástroj v boji proti bolesti kolen. Vývoj se inspiroval na základě reálných zkušenosti z praxe a klinických prací zpracované lékaři a fyzioterapeuty. BeautyRelax KneeRehab nabízí kombinaci technologií, které výrazným způsobem napomáhají potlačit chronické bolesti kolen. Infračervené světlo, laser, vibrace a kompresní tlaková masáž. Všechny funkce se snadno nastavují pomocí dotykového panelu. Pohodlné bezdrátové použití zajišťuje nabíjecí Li-ion baterie s vysokou kapacitou. Pečujte o svá kolena na špičkové profesionální úrovni!
12. Dárek pro uvolnění svalů v oblasti zad
 
3 990 Kč s DPH
 
BeautyRelax ShiatsuMax Comfort je luxusní masážní matrace, která poskytuje příjemné uvolnění celého těla. Využívá celkem tři oddělené masážní mechanismy se zaměřením na krční páteř, ramena, horní část zad, bedra, kříže a hýždě. Pohyblivé masážní hlavice pokryjí celou oblast zad. Masážní mechanismus věrně kopíruje pohyb rukou zkušeného maséra. Vyhřívání přispívá k uvolnění svalové tenze. BeautyRelax ShiatsuMax Comfort je skutečné masážní studio přímo u vás doma! Pohodlné dálkové ovládání.
 
 
 
 
 
Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...