Craftiry boxy: Darujte radost z dobře odvedené práce

Dárky pro vás nejsou jen povinnost, ale chcete obdarovaného potěšit něčím opravdu originálním? V to případě vás nadchnou Craftiry boxy, oblíbené dárkové sady z dílny Adropu, vašeho parťáka při výběru dárků.

Co si pod Craftiry boxem představit? Jedná se o zábavný dárek, ve kterém obdarovaní najdou DIY sadu komponentů nebo ingrediencí a podrobný návod. Co v boxu není, to v pohodě najdou v běžném vybavení domácnosti. Garáž ani laboratoř tak nebude potřeba. Díky tomu si vyrobí originální dárek, který jen tak někdo nemá. Radost tak budou mít nejen ze samotného dárku, ale také z dobře odvedené práce, díky čemuž si hotový výrobek oblíbí ještě víc.  
 
 
No a na vás je, abyste vybrali ten správný box, kterým uděláte radost. Abyste to měli jednodušší, jsou boxy zařazené do několika kategorií. Vybírat tak můžete z Craftiry boxů pro milovníky alkoholu, gurmánských boxů nebo kreativních sad, ve kterých najdete vše od tvorby mýdla až po výrobu vlastního nože.
 
 
Boxy s alkoholem jsou tu pro všechny, kteří kromě dobrého pití ocení i trochu invence. Koupit si flašku alkoholu dokáže každý, ale vyrobit si pivo pěkně od píky, to už je jiný zážitek. Alkoholové Craftiry boxy ale potěší nejen pivaře. Také tu najdete boxy s ingrediencemi na dochucení ginu, whisky nebo rumu. Tak na zdraví!
 
 
Gurmánské boxy nadchnou mlsné jazýčky, které nejvíc ze všeho ocení jedlé dárky. Moc dobře víme, že domácí dobroty jsou vždycky o chlup lepší než ty kupované, proto si je musí nejprve ukuchtit. V Craftiry najdete dárkové boxy na přípravu chilli omáček, sušení masa i třeba na domácí pražení kávy. Mezi letošní žhavou novinku pak patří maxi set na přípravu sushi. S takovým dárkem si na vás obdarovaní vzpomenou při každém soustu.
 
Kreativní boxy mají širší záběr a radost udělají snad úplně každému. Milovníky módy potěšíte možností vytvořit si vlastní nadčasový kožený pásek, dobrodruzi budou zase nadšení z výroby vlastního nože, který bodne na cestách i v kuchyni. A že máte v okolí milovníka papíru a plánování? Dárková sada na výrobu zápisníku je jasná volba. Určitě také nepřehlédněte letošní novinku, kterou je voňavá sada na výrobu mýdla.
 
 
Nebojte se, že by výroba byla nějak složitá. Všechno je vyladěné tak, aby to s návodem zvládl každý. Věřte, že radost z výsledku bude i tak nepopsatelná. Všechny Craftiry boxy mají našlápnuto stát se nejlepším dárkem letošních Vánoc. Můžete si být jistí, že v šuplíku neskončí!
 
 
 
Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...