Dárek k Mikuláši, který napínavě provoní vánoční atmosféru

Adventní kalendář k předvánočnímu období prostě patří. Hledáte-li kalendář, se kterým bude čekání na Ježíška ještě napínavější, zábavnější a také voňavé, sáhněte po losu Adventní kalendář. Jedná se o originální dárek nejen k Mikuláši, který vám může za 250 Kč přinést hlavní výhru 1 000 000 Kč.

Každý adventní den si setřete jedno políčko a ucítíte kouzelnou vůni vánočních perníčků. Navíc máte 24 šancí na výhru, na jednoho šťastlivce čeká dokonce milion korun. A na ty ostatní? Více jak 947 tisíc dalších výher. Dopřejte si hravý a zároveň napínavý prosinec s losem Adventní kalendář, který u vás doma „navoní“ pravou vánoční atmosféru. 

Tip: Doma můžete drahou polovičku překvapit tím, že los Adventní kalendář připevníte ráno na ledničku, naaranžujete jej na stůl při odpolední kávičce nebo na noční stolek těsně před spaním. Kdo to nevydrží až do Mikuláše, může kalendář darovat už 1. prosince. Jen tak, pro radost.

Los Šťastný a Veselý. Drobný dárek, který potěší

Ne každý vánoční dárek musí být velký a luxusní. Pokud hledáte něco menšího, čím obdarovaného pod stromečkem potěšíte a rozveselíte, našli jste. Los Šťastný a veselý přináší originalitu, zábavu i drobné napětí jen za 50 Kč. A může vám vykouzlit hlavní výhru 500 000 Kč.

Díky svému designu se los Šťastný a veselý skvěle hodí jako doplněk k měkkým dárkům. Nemusí to být přímo svetr, padne také k čepicím, rukavicím, šálám, pyžamům, ponožkám,… Los doporučujeme schovat tak, aby nebyl viditelný hned po rozbalení dárku – vložte jej dovnitř čepice nebo zamotejte do šály.

Tip: Los Šťastný a veselý se hodí ke všem měkkým, tedy k těm méně oblíbeným dárkům. Ty se díky vtipnému stíracímu losu mohou rázem stát těmi nejoblíbenějšími i opravdu hodnotnými.

Vánoční losy jsou k dostání na více než 7 200 prodejních místech a další informace o nich naleznete na webu Sazky. 

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...