Dárek, který pod stromečkem nesmí chybět? Jednoznačně kniha!

Máme pro vás ty nejlepší vánoční tipy.

Jaký dárek vám pod vánočním stromečkem udělá největší radost? Přeci ten, ze kterého se budete radovat ještě dlouho po Vánocích. A třeba se z něj budete radovat znovu a znovu.

Oblečení, kosmetika a další nejčastější vánoční dárky se buď vypotřebují, nebo obnosí, ale čas jim na kráse rozhodně nepřidá. To ale o knihách neplatí. S častým čtením získává na osobitosti a přináší potěšení dlouhá léta. Jak vybrat tu správnou?
 
Knižní dárky pro muže
Hledáte dárek pro svého muže, přítele, bratra, nebo třeba dědečka? Nevíte, jaké tituly právě v mužském světě frčí? Jestli jsou to detektivky nebo třeba sci-fi knížky? Mrkněte na výběr těch nejlepších knih pro muže.
 
Tip: Muž, kterého chcete obdarovat, baví fotbal a obrazové knihy přímo zbožňuje? Novinka Barca: oficiální ilustrovaná historie FC Barcelona mu určitě rozzáří oči. Milovníky historie určitě potěší napínavý thriller z 2. světové války Jediný muž. Poručík zpravodajské služby Nathana Bluma čeká nelehký úkol, dostat se na nejhorší místo na zemi, krakowského ghetta, ve kterém má najít a poté utéct s jediným mužem, který může Spojencům zajistit vítězství ve válce.
 
Knižní dárky pro ženy
A jakou knihu vybrat pro ženské osazenstvo vašich blízkých? Inspirujte se v sekci knižních vánočních bestsellerů.
 
- S novou knížkou Haliny Pawlowské Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci rozhodně neuděláte chybu. Je plná netradičního humoru, který nikdy neomrzí. 
- Hledáte napětí až do poslední stránky? Tento požadavek bezpochyby splní thriller Ledové sestry či Žena v okně. 
- A pokud hledáte příběh s pořádnou dávkou romantiky, sáhněte po novince Hora mezi námi. Strhující příběh o lásce a přežití se již dočkal i filmového zpracování.  
 
Knihy pro děti a puberťáky
Albatrosmedia.cz ví, že vztah ke knihám a čtení se nedá na dětech vynutit. Ale to neznamená, že je nemůžete lehce postrčit. A proto jsme pro vás připravili tipy na knihy pro děti. Najdete tam nejoblíbenější dětské knížky. Třeba nové vydání třetího dílu Harry Potter a vězeň z Azkabanu doplněné o úchvatné ilustrace Jima Kaye. Nebo byste rádi něco hodně vtipného? Pak musíme doporučit již dvanácté pokračování Deníku malého poseroutky. Na nedostatek humoru si váš potomek rozhodně stěžovat nebude. 
 
Co když máte doma puberťáka, kterého Harry moc nebere? Mrkněte na výběr knih pro puberťáky. Najdete tam romantiku jako Polibek v New Yorku nebo příběh pomsty ze střední s názvem Oheň a plamen
 
Pokud váš puberťák dává raději přednost světu fantasy, pak rozhodně ocení příběh šesti nebezpečných psanců, kteří se pokusí o nemožné – vloupat se do nedobytného paláce s názvem Šest vran nebo první díl z nové série Sníh a popel vyprávějící o dívce se zlomeným srdcem, která se promění v nelítostnou bojovnici. 
 
Kniha jako luxusní dárek
Stále více knih vychází v sériích a každého fanouška potěší kompletní balení všech dílů jeho oblíbené knižní řady. Omrkněte knižní dárkové boxy a určitě tam najdete ten pravý dárek, který bude vše, jen ne obyčejný.
 
Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...