Dárek, který si zamiluje celá rodina

Spolehněte se na fotoaparát, který s vámi udrží krok. Do zrcadlovky Canon EOS 700D se zamilujete. Pojďme se podívat nejen na přístroj samotný, ale i na některé z možností, které díky němu získáme.

Jedná se o plnohodnotnou zrcadlovku nižší třídy, která posouvá možnosti a funkce opět o kousek dál ve srovnání se svým menším bratříčkem EOS 600D. Zachoval se z něj snímač s 18 miliony obrazových bodů, ergonomie, velká část tlačítek i kompatibilita s objektivy Canon. První větší změnou bylo zabudování stereo mikrofonu, čímž došlo ke zlepšení kvality zvuku u videa. Nemůžete od něj čekat zázraky, ale na záznam zvuku během Vánočních svátků a dalších jedinečných událostí bude více než dostačující. Druhým velkým rozdílem je ostřící systém. Stále je vám sice nabízeno vybrat si z 9 ostřících bodů, ale nyní jsou všechny křížové. To znamená, že budete schopni bez větších problémů zaostřit na subjekt i za velmi špatných světelných podmínek. Aby bylo docíleno toho nejlepšího obrazového výstupu, musí být uvnitř i kvalitní procesor. Canon opatřil tuto novinku procesorem Digic V, který patří v současnosti k nejmodernějším na trhu.
Shrneme-li předchozí odstavec plný technických parametrů, můžeme říct, že tento fotoaparát je tím nejmodernějším zařízením, které Canon v této třídě má. Kvalita fotek je více než výborná. Focení doma, na výletech, na dovolené v horách, ve dne v noci - vše zvládá na jedničku. Díky kombinaci ostřících bodů a nového procesoru budou vaše snímky z večerní procházky zasněženou krajinou nejen ostré, ale i výrazně čistší ve srovnání s předchozím modelem. Po stránce fotek se jedná o velký krok vpřed. A jak je na tom video?
Ještě lépe! Do fotoaparátu byl zabudovaný nový hybridní snímač, díky kterému již tato zrcadlovka umí automaticky ostřit v průběhu natáčení videa. Samotné přeostřování je rychlé, tiché, přesné a plynulé. Nejlepších výsledků docílíte, jestliže použijete STM objektivy. Ty byly vyvinuty právě pro tento účel. Jedná se o neskutečný skok vpřed, Canon zde ale nekončí. Výklopný display je nyní i dotykový. Díky tomu můžete pouhým klepnutím na obrazovku určit osobu, věc či místo, kam má přístroj ostřit. A jestliže to chcete změnit, jednoduše klepnete jinam. Jednoduché, rychlé, účinné.
Fotoaparát nabízí daleko více možností, než je na této stránce prostoru. Záleží jen na vás, jak jej budete chtít využívat. Každopádně se jedná o zařízení, které je sice řazeno do vstupní třídy, ale jeho výsledky přesvědčují o pravém opaku. Je ideální volbou pro všechny generace lidí, které jdou nekompromisně po kvalitě za rozumnou cenu. Díky jednoduchosti ovládání je jedno, kdo jej zrovna drží v ruce. Vždycky zde totiž bude platit, že všechny funkce má na dotek prstu.
V rámci akce CashBack si do 31. 12. 2013 můžete EOS 700D pořídit se slevou. Za nákup získáte 1 300 Kč zpět z ceny fotoaparátu. Více o akci na www.canon.cz/cashback.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...