Dárky pro všechny? Víme, kde je najdete!

Rodiče, prarodiče, děti… Bojujete se sháněním dárků pro své blízké z různých věkových skupin? Naštěstí existuje místo, kde objevíte něco pro každého. Internetové knihkupectví Albatros Media má skladem více než 10 000 knih všech žánrů, které pod stromečkem udělají nefalšovanou radost.
 

Ve vzduchu se kromě vánoční atmosféry vznáší i vůně čerstvě vytištěných knih, protože právě v předvánočním období se začínají objevovat ty největší knižní hity. V e-shopu Albatros Media kromě novinek najdete i nespočet ověřených bestsellerů pro děti a dospělé. A protože tam až do konce tohoto roku probíhá vánoční akce, čeká na vás spousta slev i dárků.

Chcete dát svým malým čtenářům vstupenku do světa fantazie? Ve výběru knih pro děti seženete pohádky, encyklopedie, interaktivní tituly, leporela i ta nejkouzelnější vánoční vyprávění. Mezi největší letošní hity jednoznačně patří Vánoční prasátko od autorky knih o Harrym Potterovi J.K. Rowlingové nebo Zimní pohádky s příběhy z celého světa.

Pokud máte starší děti, určitě najdete to pravé v sekci pro teenagery. Fantasy, komiksy, dívčí literatura, náročnější historické romány… zkrátka všechno, co mezi mladými frčí.

Dospělí čtenáři zase ocení detektivky, thrillery, romány, životopisy známých osobností i literaturu faktu. Mezi nejoblíbenější knihy se již tradičně řadí další oficiální pokračování Saturnina nebo historický román o osudech poslední české baronky Cyklistka.

No a pokud hledáte něco pro každého ve skutečně dárkovém balení, pak jsou pro vás jasnou volbou knižní boxy. Drsná série od krále severské krimi Joa Nesbøho, zábavné cestopisy Ladislava Zibury nebo sebrané deníky o malém poseroutkovi přinesou obdarovaným dlouhé hodiny zábavy. 

Tak se nechte inspirovat a připravte svým blízkým Vánoce plné příběhů!

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...