Dárky z papíru, které potěší úplně každého

Existuje nějaký obchod, kde vyberete dárky pro většinu členů rodiny, kamarádů nebo obchodních partnerů? My takový máme. Dárky z něj jsou krásné, příjemné na dotek, voňavé, přispívají k uspořádanosti a psychické pohodě, uchovají vám vzpomínky a dovolí ohlížet se tam a zpět ještě několik let po letošních svátcích. S žádným nemůžete sáhnout vedle, ať vybíráte pro kohokoliv. Tak schválně.

Pětiletý deník

Ideální pro: sebe sama, sestru, mámu, kamarádku
Pětiletý deník pro vás má na každý den v roce jednu unikátní otázku. Díky odpovědím uchováte na jednom cenném místě všechny vzpomínky a také můžete sledovat, jak se během let vyvíjí a roste vaše já. Deník je datovaný, ale začít do něj psát lze kdykoliv během roku. Máme ho ve dvou velikostech a šesti barevných provedeních plus v limitované vánoční edici, jejíž koupí přispějete někomu potřebnému na lepší život. K vánočnímu deníku vám přidáme pohled a certifikát dárce, který si můžete nechat pro sebe nebo ho také darovat. A koho by nepotěšilo, že svým dárkem přispěl na dobrou věc?

Deník První kroky 

Ideální pro: novopečenou nebo nastávající maminku a jejího prcka
Anebo pro všechny, kteří chtějí napsat svému potomkovi příběh začátku jeho života. Deník První kroky pro rodiče a děti je navržený tak, abyste nezapomněli žádný dětský milník, ale ani každodenní drobnosti, které tvoří život. Každý den po dobu tří let odpovíte jednu otázku o vaší rodině, rodičovství nebo o vašem prckovi. Vznikne tím unikátní rodinná kronika a skvělý budoucí dárek, až se z mimina stane dospělák. Začít zapisovat se dá kdykoliv. K dostání je v růžové, modré a žluté barvě s možností nechat si personalizovat přední desky a hřbet. Domů vám přijde zabalený v krabičce, do které můžete prckovi ukládat další drobnosti jako do vzpomínkové krabičky. Kdo chce být ještě štědřejším Ježíškem, může přikoupit sadu milníkových kartiček.


 

Datovaný diář na rok 2023

Ideální pro: sebe sama, kamarády nebo přátele, kteří mají velké sny 
Protože tento papírový nástroj má všechno, aby je k nim dovedl. S datovaným diářem Tam & zpět si snadno naplánují život, po jakém touží. Diář má prostor na roční plány a cíle, které pomáhá rozdělit na měsíční priority i každodenní úkoly a ty pak pravidelně vyhodnocovat. Svého majitele nebo majitelku udrží uspořádané, motivované a v psychické pohodě v náročném roce. Vybrat si můžete ze dvou barevných verzí – smaragdově zelený nebo starorůžový. 

Denní, týdenní a měsíční plánovač

Ideální pro: každého, kdo nechce ve svém životě chaos
Chaos způsobuje stres a ten nám ničí život. Proto jsme se rozhodli, že vytvoříme nástroj, který každému z nás umožní být uspořádaný – a nenervovat se. Nakonec máme takové rovnou tři: denní, týdenní a měsíční plánovač. Všechny vám poskytnou dokonalý přehled o práci i osobním životě na jedné stránce. S plánovači budete mít neustále po ruce priority, denní úkoly, sledovač návyků, prostor na nápady i na zapsaní vděčností. Dají vám klid, řád a taky radost z odškrtávání splněného.  

Dřevěná pera

Ideální pro: úplně kohokoliv
Ať už si píše jenom sem tam rychlou poznámku nebo svůj příběh v podobě deníkových záznamů. Dřevěné pero je krásné na pohled a příjemné na psaní. Má otočné otevírání, vyměnitelnou náplň, tenkou linku a můžete si ho nechat personalizovat. Na výběr máte ze dvou druhů dřeva, světlý akát a tmavý ovangkol.

Všechny dárky najdete na tamazpet.com

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...