Darujte k Vánocům letecký zážitek!

Vánoce jsou za dveřmi a vy se stále rozmýšlíte, čím obdarovat své nejbližší? Potěšte je originálním dárkem – leteckým zážitkem. V posledních několika letech patří zážitky mezi nejoblíbenější vánoční dárky.

Ale jak vybrat ten správný letecký zážitek? Připravili jsme pro vás několik tipů, kterými se můžete inspirovat při výběru dárku.

Pokud hledáte dárek pro ženu - ať už maminku, babičku, přítelkyni, manželku nebo kamarádku, doporučujeme romantický let balónem, akrobatický let se sympatickým pilotem nebo tandemový seskok s pořádnou dávkou adrenalinu. Pokud je ten typ, který raději stojí nohama pevně na zemi, můžete ji potěšit třeba letem v simulátoru letadla. Uvidíte, že jí poukaz na letecký zážitek vykouzlí úsměv na tváři.

S dárky pro chlapy je to vždy složité, ale máme pro vás tip na dárek, který potěší každého nadšence do létání. Darujte svému muži zážitek pilotem na zkoušku, vyzkouší si pilotovat opravdové letadlo nebo vrtulník. Věřte, že bude z kokpitu odcházet nadmíru spokojený, tedy, pokud se mu vůbec bude chtít vylézt.

Ať už darujete jakýkoliv letecký zážitek, věříme, že dotyčnému udělá radost a zážitek si moc užije!

Pokud by se přece jenom stalo, že byste se s výběrem vánočního dárku netrefili do vkusu obdarovaného, u každého leteckého zážitku máte 30denní garanci na vrácení peněz. 

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...