Dopřejte svým blízkým exkluzivní dárky za příjemné VÁNOČNÍ CENY!

Originální bytové doplňky CATNESS DESIGN jsou vyrobeny s láskou a pozorností, se kterou byly i navrženy. Díky přesné technice háčkování a pletení vznikají autentické bytové doplňky vhodné do každého interiéru.

Každé vánoce obdarováváte své blízké kosmetikou, parfémy, bižuterií, šperky nebo spodním prádlem? Buďte IN a vsaďte na luxusní bytové doplňky, které jsou nejen praktické, ale i líbivé a kvalitní. Pufy, koberce, koberečky, koše, ošatky, kabelky a jiné módní doplňky.
V pestré škále dekorativních doplňků si vyberete dárek pro rodiče, děti, manžela, kamarádku a blízké.

Tak jako vy pozorně vybíráte vánoční dárky pro své nejmilejší, i my přistupujeme k výrobě bytových doplňků s láskou, péčí. Pozorně vybíráme každý materiál určený pro ruční výrobu produktů CATNESS DESIGN.

Co pro děti pod vánoční stromeček?
Luxusní růžový set – puf a kobereček s polštářem na postel. Pro kluky zase modrý koš na autíčka, hračky, oblečení nebo časopisy a k tomu kobereček k posteli.

Čím oslníte manžela?
Společné chvíle s manželem u vína vám může zpestřit vysoce hřejivý vlněný pléd kombinovaný s mohérem spolu s dekorativními polštáři.
Určitě váš manžel nepohrdne ani luxusním kvalitním kobercem pod kancelářský stůl.

Pro rodiče něco praktického.
Cokoli z naší kolekce 2015/16, která se vyznačuje zemitými barevnými tóny vhodnými pro zútulnění nejednoho bytu.

Kamarádkám či kolegyním v práci uděláte velkou radost designovou kabelkou, kterou nebude mít široko daleko žádná žena. Jedná se o jedinečné kabelky do města, na nákup nebo na rande. Jsou pevné, pletené a vyrábíme je v béžové, modré, bílé, zelené nebo šedé. Kabelky jsou příjemné do ruky s dostatečnou nostnotí pro malý nákup domů ze 100% bavlny.

Ke každému pufu, koberci, polštáři nebo plédu máme osobní přístup a vztah, který si přejeme přenést i do vašeho interiéru.

Více inspirace pro vánoční dárky naleznete na našem internetovém obchodě catness-design.cz.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...