Exkluzivní dárek pro muže, kteří oceňují kvalitu

Pokud máte i vy ve svém okolí milovníky kvality, muže, který si vychutnává každý den plnými doušky, gentlemana, který svým stylem života ocení originalitu a jedinečnost je výběr dárku výzvou.

Váš dárek by měl být výjimečný, luxusní a zároveň být originální. Personalizovaná láhev whisky Chivas Regal 12yo je legendární whisky, která může být nyní vytvořena přímo pro něj.

Chivas Regal 12yo je jednou z nejznamenitějších whisky na světě. Míchaná z nejlepších dvanáctiletých skotských whisky, které dohromady tvoří celek zářivé jantarové barvy, aromatické medové vůně po ovoci a divokých bylinách a lahodné ovocné chuti s dlouhým velkorysým závěrem. Vychutnat si tuto  exkluzivní whisky dělá muže gentlemanem. A co víc, když je láhev vyrobena přímo pro něj. Tedy s jeho jménem na etiketě a volitelným věnováním od dárce. Doložený certifikát jako doklad o jedinečnosti láhve je už jen třešničkou na dortu.

Originální vánoční dárek personalizovanou láhev whisky Chivas můžete objednat v několika jednoduchých krocích na stránce http://www.chivas.cz/objednavka/ v pohodlí svého domova.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...