Jak úhledně skládá tričko Ježíšek

Už máte doma všechny vánoční dárky. Vyhráli jste si s vtipným nápisem na tričku pro svého milovaného sportovce. Pro bráchu, nadšeného rybáře, máte jednobarevnou mikinu k vodě bez nápisu, protože obrázky ani nápisy na oblečení nesnáší. Pro švagrovou máte super těhotenské tričko, tak snad jí konečně dojde, že už chcete přírůstek do rodiny. A pro jistotu jste pro ni ještě pořídili cestovní termohrnek “Pro NEJ švagrovou”, kdyby si dárek-tričko špatně vyložila. Pro babičku a dědu jste udělali obraz s nejkrásnější rodinnou fotkou, kterou se jim chystáte pověsit do obýváku (místo romantické zasněžené krajinky od neznámého umělce). Ani na kamarádky jste samozřejmě nezapomněli, praktické plátěné tašky “I need shopping therapy” je potěší. Vánoční dárky s originální hláškou a pěknou fotkou jste jednoduše vytvořili online v e-shopu www.t-shock.eu.

A teď přichází to zásadní. Zabalit dárky, aby fakt vypadaly krásně! Jak zabalit měkouše tedy dárky jako trička, mikiny a všechny ostatní neforemné dárky. Pro některé otrava, horor a stres. Někteří se naopak těší na nákup kilometrů balícího papíru, tuny stužek a mašlí. A na večer, kdy si otevřou lahvinku, pustí Krakonoše a lyžníky a užijí si stříhání, lepení a psaní vánočních přáníček. Ať patříte mezi milovníky nebo zavilé odpůrce tady jsou ty nejvymazlenější, nejnápaditější video návody, jak na to! 

A začneme s praktickou vychytávkou, jak poskládat úhledně tričko! 

Jak zabalit neforemný vánoční dárek?


Jak zabalit měkké dárky?


A nakonec speciální balení dárků pro ty nejšikovnější ve stylu košile.
 

A jedna extra vychytávka! Pokud se Vám vážně nechce nic balit, objednejte si tričko, hrnek, plyšáka rovnou s dárkovou krabičkou nebo taškou na www.t-shock.eu.

Krásné a klidné svátky!
T-shock tým

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...