Kde a jak najít nejlepší dovolenou?

Cestování je pro mnohé zábavou, vášní, ale také životním stylem, kterému zcela propadli. Zabalit jen několik věcí a vyrazit kam je se nám zachce, je velmi lákává představa. Ovšem ne každý může trávit všechen svůj čas toulkami za krásami naší planety. Pokud i vás svazují pracovní povinnosti, můžete si užít skvělý pocit z cestování alespoň na dovolené.

Možností je opravdu celá řada – máte k dispozici krátkodobé dovolené v podobě eurovíkendů (obvykle třídenní pobyty v zajímavých městech), lyžařské víkendy v Alpách nebo krátkodobé pobyty v lázních, např. v Maďarsku; ale také dovolené s delší dobou trvání, a to jak v teple u moře, tak v exotických destinacích nebo například na horách, kde si můžete užívat lyžování i turistiku. Speciálním typem zájezdů jsou poznávací zájezdy, s nimiž navštívíte nejzajímavější místa dané země, případně procestujete hned několik zemí. Chcete-li tedy vidět z dané země více, než jen letiště a letovisko, poznávací zájezdy jsou vynikající volbou.

Najděte si svou dovolenou přesně na míru vašim přáním

Nakupování online se stalo v posledních letech naprostou samozřejmostí a výjimkou není ani oblast cestovního ruchu. Svou dovolenou si v minulém roce zakoupilo prostřednictvím online portálů několik tisíc zákazníků, kteří cestovali nejčastěji do Řecka, Turecka, Bulharska, Chorvatska, Itálie a v průběhu zimy a jara do Itálie a Rakouska.

Na českém trhu působí v současnosti několik desítek cestovních kanceláří s různě širokou nabídkou zájezdů. Některé z nich nabízejí pobyty v celém světě, jiné se zase specializují jen na konkrétní typ zájezdů. Přestože máte zájezdy většiny těchto CK k dispozici online, vyznat se v jednotlivých nabídkách, porovnat ceny a vybrat tu nejvýhodnější dovolenou, byla práce na několik desítek minut. Pokud si chcete tuto práci usnadnit, můžete využít zajímavý nástroj pro rychlé porovnání zájezdů od různých CK, srovnávač zájezdů NewTravel.cz.

Můžete si zde nejen prohlédnout aktuální nabídku zájezdů do dané lokality, ale také porovnat ceny různých CK u konkrétních hotelů. Navíc zde naleznete i přehledné informace o aktuálních slevách těchto cestovních kanceláří, díky nimž můžete, někdy i dost výrazně, snížit cenu své dovolené. Mezi nejčastější slevy patří slevy za včasný nákup, označované jako first minute zájezdy a slevy na zájezdy na poslední chvíli, last minute zájezdy. Ale naleznete zde například akce v podobě dovolené pro děti zdarma, volných skipasů k vašim lyžařským zájezdům apod.

Hledáte-li tedy zimní či letní dovolenou, vyzkoušejte srovnávač zájezdů NewTravel.cz, s nímž naleznete vždy to nejvýhodnější nabídku!

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...