Krásný dárkový obal - třešnička na dárku

Když nakupujete vánoční dárky, určitě přemýšlíte také nad tím, jak je hezky zabalit. Jakou variantu zvolit? Balicí papír? Celofán? Mašle? Vyzkoušejte něco mnohem jednoduššího a rafinovanějšího!

Dárků k Vánocům je celá řada. Jak pro vaše firemní zákazníky, tak pro vaše děti a další členy rodiny. Jsou jich plné obchody a nabízí se jich tisíce. Výběru a fantazii se meze nekladou. Co ale samotné dárkové balení? Ani to byste určitě neměli podcenit. Vymyslet originální a jedinečné balení pro nakoupené dárky je stejný oříšek, jako vymýšlet dárky samotné.

Většina z nás nakoupí téměř všechny dárky přes Internet. Samozřejmě, je to pohodlné, rychlé, nemusíte se nikde tlačit, nikam jezdit ani chodit. Prostě jen vyberete a objednáte. Nejpozději do týdne máte všechny dárky doma. Ale co balení?  S balením vánočních dárků do originálních dárkových krabiček nebo vlastně vymyšlených obalů vám pomůže eshop Paketo.cz. Zde se specializují na výrobu a prodej všech druhů papírových krabic, v tomto čase však produkují nejvíce dárkových a úložných krabic. Na výběr je celá barevná škála, různé rozměry, potisky, i výroba krabiček na míru s vlastními motivy nebo potiskem fotografie. Chcete krabici na košili? Barevnou krabičku na hrníček, šperk nebo láhev vína? Stačí si jen vybrat.


 
Díky výrobní technologii jsou schopni vyrobit krabici nebo jakýkoli jiný kartonový obal na míru již od jednoho kusu! A to včetně barevného potisku.

Úložná krabice jako dárkové balení? Určitě ano!

Není pravidlem, že se pro balení dárků musí používat pouze dárkové krabičky. Co když koupíte dárek větších rozměrů? Co s ním? Dárkové krabičky se převážně dělají  v menších rozměrech. Nezoufejte, protože použít klidně můžete úložnou krabici s barevným motivem. Poslouží vám jako velká dárková krabice  a zároveň ji po Vánocích můžete prakticky využít jako hezký úložný box na hračky, oblečení, knihy nebo cokoli jiného. Úložné krabice jsou oblíbené pro svoji pevnost a vyšší nosnost. Na výběr je několik druhů barevných potisků. Krabice nemusí být vždy fádní!

                                                

Elegantní přebal nebo reklamní stojan z kartonu?

Pro firmy nabízí na Paketo.cz spoustu obalových řešení z kartonu na míru. Nakupte si reklamní předměty, oni vám na ně vyrobí elegantní přebaly. Nebo chcete raději prezentovat své produkty na veřejnosti? Odlišit se? Navrhnou a vyrobí vám přímo na míru reklamní stojan, banner nebo displej, včetně potisku. To vše už od 1 kusu! Nahlédněte do jejich galerie realizací, uvidíte sami.

 

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...