Letecké zážitky pod stromečkem

Čas se krátí a vy ještě nemáte dárky pro všechny své blízké? Možná jste se rozhodli pro nevšední dárek a místo ponožek chcete letos nadělit zážitek, na který obdarovaný rozhodně nezapomene. A věřte, navíc si to pořádně užije!

Řeč je o leteckých zážitcích, které, ač se to na první dobrou může zdát, nejsou zdaleka jen zážitky pro chlapy lačnící po adrenalinu. Samozřejmě - i tato skupina si u nás zažije své! Pokud jste ale romantická duše a nevíte jak své drahé polovičce snést modré z nebe, máme i pro vás skvělé řešení a vězte, že modré z nebe je jeho součástí.
 
 
Pilotem na zkoušku se může stát opravdu každý - a to jak letadla, tak i vrtulníku. Pod dohledem našich sympatických pilotů absolvujete krátký předletový briefing, vzlétnete spolu s nimi do oblak a pak už je řízení letadla vaše! Nabízíme individuální zážitek v letadle Cessna 172. Za skvělou cenu prožijete celkem 60 minut letu, z toho 20 minut řízení a přistání na 3 letištích. Pokud si připlatíte, můžete sebou zkušební pilot vzít do naší Cessny ještě další 2 kamarády či rodinné příslušníky a zážitek tak proměnit v zážitek společný! Věková hranice pro řízení letadla je 16 let - takže pokud máte doma čerstvého středoškoláka dychtivého chopit se kniplu, zkraťte mu čekání na řidičák možností pilotovat opravdové letadlo! Pilotovat na zkoušku můžete i malé soukromé a luxusní letadlo CIRRUS či extrémní letadlo Savage Shock Cub. Na letištích v Hradci Králové, v Brně - Tuřanech a Mladé Boleslavi máme k dispozici také vrtulníky Robinson R22 a R44.
 
 
Pro 1 osobu nabízíme 20 minutový adrenalinový let letadlem P92 ECHO pro ty, kteří chtějí vědět, co tyto stroje dokážou. Věřte, že naši piloti z těchto letadel dostanou maximum pro váš nezapomenutelný zážitek a samozřejmě v rámci bezpečnosti. Pokud je pro vašeho dobrodruha let letadlem málo, nabízíme i tandemový seskok padákem. Začít můžete třeba se zážitkem z větrného tunelu, avšak opravdový volný pád se stane zážitkem na celý život.
 
 
Pro větší romantiky jsou tu naše vyhlídkové lety, které určitě ocení i starší generace. Sami si můžete vybrat z jakého z námi nabízených letišť poletíte. Naši piloti vás vezmou na osvědčené a krásné trasy nad hradem Karlštejn či nad 
Moravskoslezské Beskydy, avšak výběr trasy letu může být také zcela na vás! Možná že si babička s dědou budou chtít prohlédnout z ptačí perspektivy místo jejich prvního polibku - i takové přání můžou naše letecké zážitky splnit.
 
 
No a pokud hledáte opravdu zamilovanou variantu, nebo si zkrátka vaši blízcí rádi užívají dechberoucí pohled do krajiny, pod stromečkem mohou najít náš let balónem. Balónem se vznášíme na několika místech po celé České republice a určitě si najdete i vaši oblíbenou českou kotlinu nad kterou se vaši příbuzní či kamarádi rádi budou vznášet s námi!
 
 
Pro další letecká dobrodružství a detaily navštivte naše webové stránky pilotemnazkousku.cz a leteckezazitky.cz. Rádi vám s čímkoliv poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší pro Vaše blízké!
Letu zdar!
 
 
 
 
Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...