Letošní Vánoce se ponesou ve znamení zážitkových dárků

Zážitkové dárky pro muže i ženy z oblasti auto-moto, adrenalinu, sportu a wellness zazáří o Štědrém večeru jako betlémská hvězda. Proč nadělovat praktické zážitky, když můžete darovat radost a plnit životní sny? Jestli vás zajímá, kdo tyto originální vánoční dárky nosí, pak vám zvěstujeme, že je to Adrop.cz.

Bungee jumping

Tento sen je zároveň životní výzva. Popostrčte svého blízkého k jeho snu a na okraj římsy. Pak už mu nezbyde nic jiného než skočit… z mostu, jeřábu nebo z televizní věže. Můžete se k němu přidat a společně absolvovat tandem bungee jumping.

Závodní den se supersporty

Tak tento zážitek je skutečně luxusním dárkem pro muže. Čeká je jízda na okruhu hned v několika sporťácích jako je Ferrari, McLaren, Porsche, Audi, které budou moct sami řídit a otestovat tak jejich i svoje výkony. Z jízdy lze pořídit i videozáznam. 

V nabídce je i řízení sportovních vozů světových značek jako je Lamborghini, Ford Mustang, Nissan a další.

Ošetřovatelem v zoo

Zoo Liberec a Zoo Dvůr Králové zájemcům předvede pracovní den ošetřovatele zvířat. Společně s profesionálním ošetřovatelem budou pracovat např.: u slonů, žiraf, šelem, ptactva, opů i tropů. Péče o zvířata patří k oblíbeným dárkům pro ženy. 

Škola bezpečné jízdy

Pokud dáváte přeci jen přednost praktickým darům, je tu oblíbený záživný dárek pro řidiče a řidičky - škola bezpečné jízdy. Skládá se z teoretické a praktické části, kterou stráví na polygonu s kluznou plochou a různými překážkami. 

Střelba a projížďka v BVP

Army nadšenci ocení jízdu v obrněném transportéru BVP v areálu tankodromu. Hra na vojáky bude zdárně pokračovat na střelnici, kde si vystřelí ze samopalu AK 47 nebo VZ 58.

Nevybrali jste si? Prohlédněte si celou nabídku více než 250 zážitků.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...