Nápady a tipy na nejlepší vánoční dárky - Vánoce 2023

Hledáte originální dárek pro muže, ženu, babičku, dědu nebo psa či kočku? Máme pro Vás tipy na nejlepší vánoční dárky pro celou rodinu. Vše vyberete a objednáte pohodlně z Vašeho domova.

Dárek pro mámu

 
Chytrý ultrazvukový aroma difuzér
Neexistuje žena, která by odmítla zpříjemnit si chvíle odpočinku krásnou vůní vonných olejíčků.  Chytré difuzéry jsou ideálním dárkem pro Vaše dámy, protože se jednoduše ovládají a zvolenou vůní vykouzlí příjemnou atmosféru v celém bytě. Tyto difuzéry používají technologii ultrazvukové difuze a vytváří 360° ultrazvukové frekvence, které okamžitě atomizují molekuly vody a oleje do vzduchu. Výsledkem je mnohem zdravější alternativa než difuzéry tepla staršího typu, které mohou během procesu difúze tepla poškodit éterické oleje. Je praktický a vypne se automaticky po vyprázdnění nádrže.  Milovnice gadgetů potěší typy difuzérů, které se dají párovat s aplikacemi a ovládat mobilní telefonem nebo jsou kompatibilní s Amazon Alexa či Google Assistent.  Pro ty, které mají radši klasiku máme v nabídce difuzéry s dálkovým ovládáním či klasické tlačítkové. Naše difuzéry si můžete prohlédnout zde.


Chytrý květináč 
 Pokud má Vaše máma ráda v kuchyni bylinky a přála by si mít je čerstvé po celý rok, doporučujeme chytrý květináč, se kterým jde pěstování v domácím prostředí snadněji. LED květináč využívá metodu hydroponického pěstování rostlin, což v praxi znamená, že při dodržení správných postupů nebudou Vaše bylinky ani od hlíny, protože tato metoda využívá poznatků pěstování rostlin ve vodním roztoku. Metoda hydroponického pěstování v kombinaci se správně zvoleným LED zdrojem světla bývá obecně efektivnější s většími výnosy než klasická metoda pěstování rostlin v hlíně. Tyto květináče jsou nejen designové a budou ozdobou každé kuchyně, ale také velmi praktické. Disponují funkcí automatického zavlažování bez nutnosti každodenní zalévání. Tak proč si neusnadnit život? Květináč bude pečovat o Vaše bylinky za Vás. Díky světelným LED režimům je pěstování rychlejší a efektivnější. Květináč dokáže dávkovat světlo květinám přesně dle jejich potřeb na míru. Jeho atraktivní vzhled navíc jistě upoutá zrak každé návštěvy. Chytrý květináč může díky LED rampě v kuchyni výborně posloužit také jako LED lampa. Chytré květináče se hodí pro pěstování bylinek, malého ovoce a zeleniny, vanilky, sukulentů a menších květin. Nabídku našich květináčů naleznete zde.


Dárek pro tátu


Chytrá váha
Po Vánocích už zbývá jen týden do Silvestra a často se při této příležitosti vyřkne novoroční předsevzetí na zlepšení fyzické kondice. Tak proč nepodpořit tátu už předtím. Chytrá váha neměří pouze hmotnost, ale i množství svalů, tuků, viscerálního tuku, BMI, tělesného věku, vody a kalorií. Díky propojení váhy s telefonem můžete vidět své výsledky v aplikaci a lehce tak změnit stravu či tréninkový plán. Na chytrou váhu lze připojit až 8 různých zařízení, tedy nic nebrání tomu, aby ji využívala celá rodina. Nabídku našich chytrých vah naleznete zde.


Nordic LED lampa
Nordic lampa navodí svými jasnými barvami v pokoji večer příjemnou atmosféru a dopomůže po těžkém dni k zaslouženému relaxu, např. při sledování filmu. Každého tátu, který miluje moderní technologie jistě potěší, že některé typy lamp lze ovládat bez vstávání z gauče přes aplikaci v  mobilním telefonu. Vybírat můžete z lamp, které svítí staticky, blikají, dokáží svítit i barevně nebo pouze v režimu teplého/studeného světla. Každou lampu a její světlo si tak dokážete snadno nastavit na míru Vašim potřebám a momentální náladě. Všechny lampy můžete prozkoumat  zde.


Masážní pistole
Pořiďte tátovi k Vánocům domácí masáž na míru! Ať už z důvodu sedavého zaměstnání nebo na základě předešlých sportovních aktivit, ztuhlé a bolavé svaly umí pěkně potrápit každého z nás. Masážní pistol díky stimulaci. Masážní pistole umožňuje ruční masáž, která je prováděna za pomocí koncentrovaných tlakových pulzů, které působí hluboko ve svalech a pomáhají tak jejich regeneraci. Účinnost masáže navíc ještě zvyšují vyměnitelné hlavice. Naši nabídku pistolí naleznete zde.


Dárek pro děti


Projektor noční oblohy
Projektor noční oblohy si vaše malé ratolesti zamilují! Jasné a zářivé barvy uchvátí pozornost každého při vstupu do pokoje a zpříjemní jakoukoliv aktivitu od koukání na televizi až po klidné usínání.  Vytvořte Vašim dětem magickou noční oblohu přímo u Vás doma. Úžasná hra barev vesmírných mlhovin Vás i děti jistě uchvátí.  Projektor je snadno ovladatelný pomocí aplikace Smart Life, kde si můžete nastavit barvy, sytost, jas a časovač. Dáte tak prostor vaší fantazii. Naše projektor noční oblohy naleznete zde.


Reproduktory
“Kde je hudba, tam je život“. Jak praví slavné rčení a u mladých to platí dvojnásob. Zábava je vždy spojená s muzikou, a proto najdete na e-shopu Blueroad několik typů reproduktorů, které jsou navržené v praktické velikosti, mají kvalitní zvuk a silnou baterii. O zábavu se jistě postarají reproduktory s LED osvětlením, jejichž barvu můžou Vaše ratolesti měnit dle jejich aktuální nálady. Osvětlení těchto reproduktorů nabízí 4 úrovně jasu, přičemž úrovně jasu slouží jako indikátory stavu baterie. Nabídku našich reproduktorů a sluchátek naleznete zde.


Powerbanky solární i klasické 
Potěšte své děti powerbankou, která může čerpat energii i ze slunečních paprsků. Tento dárek je vhodný obzvláště pro ty, kteří jsou často v pohybu a přitom potřebují dobíjet například mobilní telefon. Powerbanky se dokáže nabíjet ze slunečního svitu a následně energii uchovat nebo předat dále. Solární powerbanky máme skladem v různých kapacitách a designech. Prozkoumat nejen solární powerbanky, ale také klasické powerbanky a baterie můžete zde


Dárek pro babičku a dědu

Chytrá termoska
I když Vaši prarodiče neholdují moderním technologiím, tak chytrá termoska je téměř identická s tou klasickou. Ovšem s tím rozdílem, že na horním víčku se nachází měření teploty. Už se Vám tedy snad nestane, že se při pití kávy nebo čaje z termosky opaříte, protože budete vědět, jakou teplotu Váš horký nápoj právě má. Nabídku našich chytrých termosek naleznete zde.

Chytrý Tlakoměr/ Tonometr/ Měřič krevního tlaku a srdečního tepu
Jsou Vaši prarodiče fandové moderních technologií? Pak je potěší velmi přesný tlakoměr s možností ukládání dat do mobilní aplikace. Tento tlakoměr zvládne ukládat data 2 osob, proto může být dárkem pro oba prarodiče současně. Výhodou je velký snadno čitelný displej a nabíjení přes USB i chod klasické baterie. Další funkce naleznete zde. 
 
Vánoční dárek pro mazlíčka


Automatický vrhač míčů a další interaktivní hračky
 Ve vaší nepřítomnosti se Váš mazlíček s chytrými hračkami nabízenými na našem e-shopu už nebude cítit sám! Můžete nerušeně ležet na zahradě a vrhač míčků zabaví vašeho psa na dlouhou dobu. Nebo si můžete pořídit rovnou hračku, která bude před vaším pejskem či kočičkou utíkat a podporovat ho v pohybu a aktivním stylu života. Nabídku interaktivních hraček pro domácí mazlíčky naleznete zde.

Automatický dávkovač krmiva
Dopřejte svému čtyřnohému miláčkovi luxus pravidelné stravy. Automatické dávkovače nabízíme jak s kamerkou a možností krátké hlasové zprávy, tak i klasické modely zaměřené hlavně na dávkování potravy a se zachováním funkce hlasové zprávy. Je možnost nastavit až 5-6 jídel denně. Tento počet záleží dle typu dávkovače. Nebudete tak muset pospíchat z práce domů, abyste nakrmili Vašeho mazlíčka. Vše bude bezstarostně zařízeno pomocí chytrého automatického dávkovače. Nabídku automatických dávkovačů krmiva pro domácí mazlíčky naleznete zde.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...