Nejlepší alternativu kouření najdete na Nc.cz

Víte, že? E-cigarety můžete klidně kouřit v bezprostřední blízkosti malého Ježíška. Elektronické cigarety šetří zdraví nejen kuřákovo, ale i jeho blízkých. E-cigareta totiž nevydává kouř a nepáchne, kuřák tak nenutí své okolí stát se pasivními kuřáky. Znáte Vy někoho, kdo se bez cigarety neobejde? Darováním e-cigarety snížíte neblahé zdravotní dopady klasických cigaret a pomůžete i ušetřit (až 3/4 nákladů za klasické cigarety).

E-cigareta k Vánocům? Proč ne!

Vzhledem k tomu, že se elektronická cigareta kouří bez zápachu (plus není potřeba popelníku a nejsou žádné nedopalky), tak si kuřák může zapálit opravdu téměř kdekoliv. Ať si popotáhne klidně v práci, nekuřácké restauraci nebo kdekoliv dostanete chuť. A doma se nemusíte bát, že zapálí vánoční stromeček! Můžete také počítat s tím, že kouření elektronické cigarety je pro kuřáka opravdovým požitkem - elektronické cigarety nové generace poskytují skvělou chuť, velkou dýmivost a vysokou spolehlivost.

Funkce uzamykatelné baterie zabraňuje nechtěnému zapnutí např. v kabelce. Inteligentní modely během kouření světelnou signalizací upozorňují na nesprávné kouření či slabou baterii. Díky "samočistící" funkci se e-cigareta automaticky čas od času samovolně pročistí. Podle kapacity baterie na jedno nabití vydrží až 1000 potáhnutí.

Ať kouří zdravěji, a třeba postupně přestane úplně

V tabákovém kouři bylo prokázáno více než 4 000 chemikálií , například popel, dehet, olovo atd. Všechny tyto chemikálie se usazují v kuřákovo plicích. E-cigarety odbourávají všechny vedlejší efekty tabáku.

Díky elektrické baterii a patentovanému odpařovači (atomizéru), vychází z elektronické cigarety nikotin ve formě nezapáchající páry (obsahující pouze nikotin a další látky, které jsou pro organismus neškodné). V neposlední řadě mohou náplně do e-cigaret obsahovat volitelné množství nikotinu, a tak s postupným snižováním jeho dávek je snažší přestat kouřit úplně, a to poměrně pohodlnou cestou.

Dávejte pozor, kde e-cigarety nakupujete

Poslední dobou se objevuje hodně velmi nekvalitních e-cigaret za podezřele nízké ceny, jejichž prodejci následně nechtějí řešit jakékoliv reklamace. Proto doporučujeme nakupovat jen ve spolehlivých obchodech. Známkou „Ověřeno zákazníky“ se na Heurece těší firma NC Computers. Nabízí pouze kvalitní e-cigarety od ověřených výrobců a s potřebnými certifikáty. Pomozte svým blízkým k lepšímu zdraví - za výhodné ceny na www.nc.cz.

Veselé a nesmradlavé Vánoce přeje NC Computers

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...