Neobyčejný vánoční dárek

Znáte ten pocit, kdy vymýšlíte, jaký koupíte vánoční dárek a skoro na každý nápad si odpovíte: „To už přece mají…“? Pak právě pro vás máme tip na ideální vánoční dárek. Můžete si být jisti, že tento dárek ještě ti, kterým dárek kupujete, nemají.  

Jedná se o dárek vhodný do rodiny nebo přátelům, kde je alespoň jeden milovník vína. Toho samozřejmě potěšíte kvalitním vínem. Ale buďte více originální! Taková sommelierská souprava na otevírání a podávání vína. Tu využije i úplný laik a rád se s ní pochlubí každý, kdo víno podává.  

Sommelierské soupravy jsou určeny pro otevírání a následnému servisu vína v lahvi. A přece každý se může cítit jako opravdový sommelier. Navíc jsou soupravy na víno uloženy v luxusních dřevěných obalech, což dárku přidá ještě více na výjimečnosti.  

Soupravy většinou obsahují profesionální vývrtku s otvírákem na lahve, nálevku na víno, teploměr na zjištění teploty vína, kroužek kolem hrdla lahve k zamezení stékání vína po lahvi, kovové zátky nebo nožík na obal hrdla lahve. Vše, co je při každé skleničce vína potřeba. Přesvědčte se sami, jak skvěle tyto soupravy vypadají zde.

Ještě dokonalejší, je doplnit sommelierskou sadu o láhev dobrého vína nebo si vybrat sadu, která už vína obsahuje Sommelierska souprava s vínem. Jestli už dárek máte a vybíráte jen nějakou drobnost, sady se dají pořídit i v sympatickém menším provedení Sommelierská souprava kulatá.

Tímto dárkem potěšíte i toho nejnáročnějšího milovníka vína. Díky sommelierské soupravě se může i obyčejná sklenička vína proměnit v nevšední zážitek. Nechte se inspirovat na www.vinogalerie.cz.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...