Nepodléhejte panice! Víme, kde na poslední chvíli nakoupit vánoční dárky.

Školní besídky dětí, prodloužená pracovní doba, vánoční úklid a pečení cukroví – máte toho jednoduše nad hlavu a nestíháte včas obstarat veškeré vánoční dárky pro celou rodinu a známé? Již nemusíte volat o pomoc. Zachytili jsme vaše nouzové signály a poradíme vám, jak se vyhnout hektickému pobíhání po nákupních centrech den před Štědrým dnem. 

Objednejte si chytře vánoční dárky na Elnino.cz
Neztrácejte nákupem dárků zbytečně čas a raději jej prožívejte s těmi, na kterých vám nejvíce záleží. Vymyslet opravdu originální vánoční dárek zabere mnohdy více času, než jste si zprvu mysleli. Inspirujte se tipy pro celou rodinu ve speciální vánoční kategorie na Elnino.cz, která obsahuje to nejlepší z bohaté nabídky více než 1 milionu parfémů a kosmetiky. Vyberte si drobné dárky za pakatel, objevte kouzlo půvabných miniatur oblíbených parfémů, luxusní dárky pro opravdové gurmány, a samozřejmě i dárky pro vaše nejmenší. Již se nemusíte trápit zdlouhavým výběrem toho pravého voňavého dárku v džungli stovek značek. 

Pokud nechcete zbytečně riskovat, vsaďte na jistotu v podobě parfémových bestsellerů, se kterými na Vánoce nikdy nic nepokazíte. Dalším osvědčeným favoritem, který vždy vykouzlí na tváři upřímný úsměv od ucha k uchu, jsou dárkové kazety, které už ani nemusíte balit. Čas na nákup se den ode dne krátí, na Elnino.cz vám však můžeme garantovat doručení do Vánoc u všech vašich objednávek uskutečněných do 21.12. 2016 do 14 hodinChcete ušetřit? Zapojte se do vánočních soutěží!
Tradiční parfumérie Elnino.cz letos naděluje plný pytel voňavých dárků. Nenechte si ujít účast v soutěžích, které vás budou stát jen minutku času. Na sociálních sítích máte možnost účastnit se soutěží o opravdové parfémové skvosty. Každý týden se můžete těšit na pravidelné facebookové soutěže o parfém zdarma, které ještě navíc nyní před Vánoci doplnily víkendové adventní soutěže, ve kterých můžete vyhrát luxusní niche parfémy nebo oblíbené parfémové bestsellery. Ujít by vám rozhodně neměla ani vánoční soutěž na YouTube kanálu parfumérie Elnino.cz, kde můžete napsat Elnino Ježíškovi svá tajná přání. Obdobná soutěž běží až do 14.12. 2016 souběžně i na firemním Instagramovém profilu. Pohádkově voňavé Vánoce si letos může užít díky Elnino.cz opravdu kdokoli.  

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...