Netradiční vánoční dárky s nádechem erotiky: nadělte si pod stromeček smyslnou kosmetiku či erotické šperky

Vánoční svátky jsou časem klidu, lásky a rodinné pohody. Pro mnohé jsou ale také obdobím milostných dobrodružství. Spoustu lidí totiž považuje Vánoce za afrodiziakální a v této roční době více touží po sexu. Pokud mezi ně patříte, pořiďte letos své drahé polovičce netradiční vánoční dárek s nádechem erotiky. Níže přinášíme ty nejlepší tipy – od sexy kosmetiky po originální erotické šperky. 

Erotické prádlo obohaťte o sexy kostýmy a masky na oči

Dárek v podobě nového erotického prádla muži svým ženám věnují od nepaměti. A není divu. Kromě toho, že zdobí a tvaruje siluetu těla, vizuálně vzbuzuje sexuální touhu a chuť partnera či partnerky na sex. Erotické spodní prádlo navíc dokáže zvýšit sebevědomí. Zatímco mezi poměrně známé a tradiční dárky z řad erotického prádla patří dámské krajkové body či košilky, odvážnější dámy jistě ocení různé sexy kostýmy, převleky a masky na oči. Mužům mohou ženy darovat kožené či latexové sexy boxerky, slipy nebo tanga. 


Z erotické kosmetiky zkuste parfémy a oleje s feromony

Erotická kosmetika nabízí velké množství inspirace pod stromeček. Vhodným dárkem mohou být voňavé lubrikační gely, ale také slíbatelná stimulační kosmetika, která zpříjemňuje předehru a orální sex. Vedle nešlápnete ani s různými krémy, například zvlhčujícími vaginální krémy, gely na oddálení ejakulace nebo erotickými parfémy. Právě tyto produkty s feromony, mezi které paří kromě parfémů také různé tělové oleje, mléka, pěny do koupele nebo šumivé bomby, pomáhají zrelaxovat a nabudit k sexuálním hrátkám. Pro zesílení sexuální touhy jsou vhodné i španělské mušky.

       


Odvažte se s erotickými šperky

Ačkoliv dnes existuje nepřeberné množství druhů šperků, většina lidí si pod tímto pojmem představí náušnice, prsteny, náhrdelníky nebo náramky. Lidé však mají stále větší zájem o šperky originální a extravagantní. A právě tyto kritéria nejlépe splňují šperky erotické. Trendy dárkem pod stromeček mohou být například svorky na bradavky, která ozdobí ženská ňadra, mohou se využívat při předehře, ale i glamour focení. Dalším originálním dárkem mohou být ozdobné obojky na krk (chokery), ozdobná pouta, samolepící kamínky na tělo nebo anální šperky.

    

Nezapomeňte na pomůcky pro lepší sexuální zdraví 

Zdravotní pomůcky jsou ideálními dárky nejen pro starší generaci. Zhoršené sexuální zdraví se často týká žen po porodu či v přechodu a pojí se i s různými gynekologickými a sexuálními obtížemi. Příčinou těchto problémů mnohdy bývají oslabené svaly pánevního dna. Posilovat je mohou ženy různými způsoby, přičemž tím nejpříjemnějším je používání vaginálních činek, Venušiných kuliček nebo pomůcek s elektro stimulací. Ukažte, že vám na zdraví vaší polovičky záleží a kupte jí některou z těchto pomůcek. Nebudete litovat. 

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...