Netradiční vánoční dárky? Váš trumf pod stromečkem

Znáte to, pod stromečkem dostanete již na první omak měkký dárek a Vaše zvědavost a nadšení je pryč? Říkáte si: „další měkouš“? Nechcete, aby stejné zklamání zažili Vaši blízcí? Vybírejte netradiční dárky!

5 nejoblíbenějších netradičních dárků

V tomto článku Vám představíme pět nejoblíbenějších vánočních dárků z internetového obchodu Netradicni-darky.cz. Uvidíte, že Vás nadchnou stejně jako toho, komu je koupíte. A navíc netradiční dárky, nemusí být drahé!


Čokoládové nářadí


Ručně vyráběná sada nářadí z pravé belgické čokolády s  prvotřídní chutí je vhodným dárkem pro domácí kutily i mlsné jazýčky. Velkou sadu čokoládového nářadí, které obsahuje: šroubovák, kladivo, kleště, hasák a pilu pořídíte do 150 Kč.


Objednat čokoládové nářadí.
 

Antistresové prso

Napadá Vás lepší dárek pro muže? Antistresové prso, můžete mačkat, házet si s ním, jen tak držet v ruce… Skvělý dárek pro přítele, kamaráda, šéfa, bratra, pro tatínka i pro dědečka. Antistresové prso jim budou všichni kamarádi závidět. Na Netradicni-darky.cz jej pořídíte do 150 Kč.


Koupit antistresové prso.


Čtyřlístek v plechovce

Věnujte štěstí a nechte maminku, sestru, kamarádku či přítelkyni vypěstovat si vlastní čtyřlístek. Krásný dárek plný péče jistě potěší. Alternativou pro pány může být chmel v plechovce.  Tyto pěstící dárky v plechovce zakoupíte do 250 Kč.

Koupit čtyřlístek v plechovce, nebo chmel v plechovce.


Vyhledávač klíčů

Znáte někoho, kdo neustále hledá své klíče? Ideálním dárkem, který nestojí více než 150 kč je Vyhledávač klíčů Key finder. A jak to celé funguje? Připevníte přívěsek na klíče a vždy, kdy je nebudete moci najít, zapískáte.  Klíče se Vám ozvou. Ideální dárek pro každého, koho nebaví věčně měnit zámek u vchodových dveří.


Objednat vyhledávač klíčů.


Zátka na víno Happy man

Vtipný dárek pro všechny milovníky vína.  Nedopitou láhev snadno utěsníte panáčkem. Můžete si být jisti, že ji spolehlivě ohlídá a její obsah uchová čerstvý.  Tato zátka na víno je milým dárkem pro ženy i pro muže. Zátku na víno, můžete doplnit stejně vtipným otvírákem na víno, nebo na pivo Happy man.


Objednat zátku na víno a otvíráky Happy man.


Proč se fakt vyplatí nakupovat na Netradicni-darky.cz?

To že výběr originálního dárku bude hračka, to už víte. Vybrané kousky si můžete dokonce prohlédnout živě v naší nové prodejně v Českých Budějovicích. Jako další lahůdka Vás jistě potěší pravidelné soutěže, které najdete na našich stránkách, nebo na Facebooku a speciální slevy. Fanoušci FB, držitelé karet ISIC, Alive, ITIC a všichni registrovaní zákazníci mají u nás 5% slevu. (Sleva se vztahuje na veškerý sortiment obchodu s výjimkou všech zážitků.)


Důvodů, proč nakupovat na Netradicni-darky.cz je mnoho, přesvědčte se o nich sami!

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...