Novinka z dílny Adropu - KUTILBOX

Potrpíte si na to, aby vaše dárky byly originální, osobní a hravé? Pak pro vás máme skvělý tip! KutilBox - novinku na trhu, která pochází přímo z dílny Adropu, vašeho parťáka při výběru dárků.

Co si pod KutilBoxem vlastně představit? Jedná se o DIY sadu komponentů či ingrediencí, díky kterým si obdarovaný vlastnoručně vytvoří originální dárek podle svých představ. Nebojte, nemusíte pátrat, jestli má doma garáž nebo vlastní laboratoř. Box obsahuje to hlavní, co bude obdarovaný potřebovat, včetně návodu, a tak si s přehledem vystačí s běžným vybavením bytu.

Vaším úkolem je jen zvolit ten pravý KutilBox.Vybírat můžete z několika kategorií. Boxů s alkoholem, díky kterému si obdarovaný uvaři vlastní pivo nebo vyrobí svou limitovanou edici rumu, ginu či whisky. A ta chutná dvojnásob.

Labužnických boxů se sadou na přípravu domácí pražené kávy či speciálních směsí pro dochucení sušeného masa. Velmi oblíbenou je pak sada na výrobu chilli omáček, Věřte, že s takovou si na vás vzpomene při každém soustu.

Poslední kategorie kreativních boxů je ideální pro všechny hračičky, kteří neustále něco kutí nebo vyrábí. Protože ti jistě budou hrdě nosit vlastnoručně vyrobený kožený pásek nebo zápisník. Pánové pak jistě ocení stylový nůž.

Výrobu jakéhokoliv dárku zvládne úplně každý a věřte, že radost z výsledku bude nepopsatelná. Buďte originální, darujte osobní hravé dárky, které neskončí ve spodním šuplíku. Dárky, které se naopak stanou hrdou vizitkou obdarovaného a vzpomene si na vás, kdykoli je vezme do ruky. To je KutilBox! - dárek, který nemá na trhu obdoby. Exkluzivně na Adrop.cz.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...