Originální dárky s vlastním potiskem

Nevíte si rady s dárky pro své nejbližší? Přemýšlíte, čím tento rok nadchnout?
Navrhněte tričko s vlastním potiskem nebo si vyberte vtipné tričko s potiskem z e-shopu. Dárků s nápadem není nikdy dost!

VYBRAT ORIGINÁLNÍ DÁREK

Darujte originální tričko
Vytvořte jedinečné tričko nebo jiný produkt podle vlastní fantazie a získejte tak dárek, který nadchne. Díky jednoduchému online programu si ho zvládne navrhnout úplně každý. Vložte fotku nebo obrázek, připojte text s věnováním a vytvořte dárek od srdce. Babičku jistě potěší hrneček s fotkou vnoučat, bráchu tričko s vtipnou hláškou a přítelkyni třeba luxusní kalhotky a tajným vzkazem. Fantazii se meze nekladou! Stačí si vybrat ze široké škály produktů k potisku a dát se za pomoci online tvořiče do díla. Jak je to snadné se můžete přesvědčit na stránkách www.t-shock.eu.


Vyberte si tričko z e-shopu
Potřebujete dárky vyřešit rychle? Nejste moc kreativní typ, abyste tvořili vlastní potisk? I pro vás máme řešení. Vyberte si v e-shopu z již navržených produktů a máte to bez práce. Stovky triček s vtipnými potisky za super ceny! Trička pro rybáře, počítačové nadšence, pivaře i milovníky zvířat. To vše a ještě mnohem víc naleznete v e-shopu T-shock.
 


Vybarvovací trička
Hledáte dárek pro kreativce? Objednejte mu originální vybarvovací antistresové tričko nebo tašku, které si může vybarvit podle svých představ. Ke každému vybarvovacímu produktu dostanete navíc zdarma sadu fixů na textil. Takže po rozbalení hurá do tvoření :)


Dárkový poukaz
Nejste si jisti vkusem obdarovaného? Nevíte, jakou velikost trička vybrat, která barva by byla nejlepší? Pak je pro vás ideálním řešením dárkový poukaz. Ten, kdo jej najde pod vánočním stromečkem bude mít možnost vytvořit si produkt dle svých představ a nejtajnějších přání. S dárkovým poukazem nikdy neuděláte chybu.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...