Pravidla a podmínky soutěže „Vánoční Forbes“

 1. Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník serveru www.vanocni-darky.cz, který se zaregistruje do soutěže a bude starší 18 let. Pro registraci je nutné vyplnit uživatelské jméno, jméno a příjmení, telefon, datum narození, email, heslo, pohlaví a také musí souhlasit s pravidly soutěže.
  Každý hráč smí mít otevřen jen jeden účet, v opačném případě si pořadatel soutěže vyhrazuje účty smazat bez náhrady škody.
   
 2. Každý hráč po registraci obdrží 500 kreditů na svůj virtuální účet, tyto kredity bude moci používat ke hře. Cílem soutěže je získat co nejvíce kreditů jak v jednotlivých kolech. V 7 soutěžních kolech bude odměněn vždy 1 soutěžící, který v tomto kole získal nejvíce kreditů. Tento výherce obdrží výhru od partnera soutěže,.
   
 3. Od 1.11.2010 do 18.12.2010 bude na webovém serveru www.vanocni-darky.cz probíhat soutěž „Vánoční forbes“, rozdělená na 7 soutěžních kol.

  Začátky herních kol budou:

  1.kolo – 1.11.-7.11.
  2.kolo – 8.11.-14.11.
  3.kolo – 15.11.-21.11.
  4.kolo – 22.11.-28.11.
  5.kolo – 29.11.-5.12
  6.kolo – 6.12.-12.12.
  7.kolo – 12.12.-18.12.

  Na každé sázkové kolo bude mít uživatel k dispozici 500 kreditů, se kterými bude moci hrát hru Vánoční forbes až do vyčerpání svých kreditů. Na konci každého sázkového kola budou vyhrané kredity připsány uživateli na jeho účet, tyto kredity ale nebude možno použít do dalších sázkových kol. Na další sázkové kolo obdrží uživatel nový počet kreditů (500).
   
 4. Kredity do soutěže lze vyhrát pouze prostřednictvím hry Vánoční forbes umístěného na tomto serveru. Jedině tímto způsobem je možné si zajistit účast v soutěži.
   
 5. Výherce kontaktujeme nejpozději do 10-ti pracovních dnů od uzavření sázkového kola soutěže.
   
 6. Výhercem se může stát každý, kdo splní výše uvedené podmínky a získá největší počet kreditů v daném soutěžním kole.
   
 7. Pořadatelem soutěže je ACOMWARE, s.r.o. Business Park Průmyslová, Průmyslová 1472/11, 102 19 Praha 10, IČ 25047965, provozovatel internetového serveru Vánoční dárky. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže, či celou akci zrušit bez udání důvodu. Výhry nejsou na pořadateli právně vymahatelné.
   
 8. Účastník soutěže je každý, se zaregistruje na tomto serveru. Registrovaný uživatel vyjadřuje svou registrací souhlas se zasíláním obchodních nabídek partnerů společnosti provozovatele nebo marketingových novinek provozovatele (tzv. direct mail – obchodní sdělení) na uvedený e-mail. Současně vyjadřuje souhlas k poskytnutí uvedených kontaktů partnerům provozovatele. Soutěžící je oprávněn svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení a elektronické pošty za účelem přímého marketingu kdykoliv odvolat formou písemného sdělení zaslaného na adresu sídla provozovatele uvedeného v odst. 1 těchto pravidel. Odvoláním souhlasu zaniká registrace uživatele s tím, že je-li odvolání doručeno před předáním výher, je soutěžící vyloučen z další účasti v soutěži a ztrácí nárok na případnou výhru.
   
 9. Účastník soutěže vyplněním údajů v soutěžním formuláři a jeho odesláním uděluje, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rozsahu tohoto souhlasu po dobu nezbytně nutnou společností Acomware s.r.o., IČ 25047965 za účelem vyhodnocení soutěže a dalších marketingových činností.
Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...