Přístroje pro zdraví a krásu

Česká značka BeautyRelax se zaměřuje na oblast zdraví a krásy. Přístroje na domácí i profesionální použití. Tým BeautyRelax poskytuje odborné poradenství . Garance rychlého doručení produktů nejvyšší kvality. Nadstandardní možnost vrácení do 30 dní. BeautyRelax nabízí celou řadu modelů z kategorií: kosmetické přístroje, přístroje na formování postavy, masážní přístroje a IPL přístroje.

Zkuste se inspirovat
Estetický multifunkční přístroj BeautyRelax Bodyface Multiform

Redukce jemných mimických vrásek. Potlačení projevů celulitidy. Stimulace lymfatického systému končetin. Zpevnění a vypnutí pleti.

19 990 Kč
Osobní sauna BeautyRelax IR Sauna Professional

Infračervené teplo. Vysoce ekonomický provoz. Možnost nastavení teplotního rozsahu od 30°C do 80°C. Výkon 600W. Podporuje imunitu.

Kosmetický přístroj BeautyRelax SteamMax Professional

Atomizovaná nano pára. Uvolnění obličejových svalů. Intenzivní hloubkový ohřev pleti. Otevření kožních pórů. Hydratace pleti.

Galvanická žehlička BeautyRelax Multicare

Zlepšení pružnosti pleti. Eliminace hlubokých i jemných mimických vrásek. Stimulace obličejových svalů. Určeno pro zralou pleť.

Masážní přístroj BeautyRelax Cavimax Ultimate

Potlačení projevů celulitidy. Redukce tukové tkáně na vybraných tělesných partií. Zcela neinvazivní a šetrný charakter ošetření.

Kosmetický přístroj na vrásky BeautyRelax Rflift Ultimate

Neinvazivní lifting na stejné úrovni jako v estetickém studiu. Přímé zacílení na podporu kolagenu. Omlazený a prozářený vzhled.

Kosmetický přístroj na vrásky BeautyRelax Rflift Prestige

Neinvazivní lifting na stejné úrovni jako v estetickém studiu. Přímé zacílení na podporu kolagenu. Omlazený a prozářený vzhled.

IPL epilátor Beautyrelax IPL Compact Cold

IPL epilátor s chladící hlavicí. Garantuje až 500 000 záblesků. Dosahuje teploty kolem 8°C. 5 úrovní výkonu.

Kosmetický přístroj Beautyrelax Lightpanel Professional

Terapie fotonovým světlem. Pokrytí celého obličeje a krku. 6 barev fotonové terapie. Integrovaný atomizér pro hydrataci pleti.

Masážní přístroj pro uvolnění krční páteře BeautyRelax Neckpress Premium

Okamžité uvolnění zatuhlých svalů kolem krční páteře. Uvolnění pnutí mezi jednotlivými krčními obratli. Snižuje bolestivé otoky.

Diamantová mikrodermabraze BeautyRelax Peelmax Portable

Obroušení odumřelých kožních buněk. Čistí a oživuje pleť. Hloubkový peeling pleti. Uvolnění kožních pórů. 5 úrovní výkonu.

Masážní přístroj na celulitidu BeautyRelax Rollskin Madero

Efektivní metoda pro potlačení celulitidy. Cílená stimulace lokálního lymfatického systému. Napomáhá ke zvýšení pružnosti pleti.

Diamantová mikrodermabraze BeautyRelax Peelmax Exclusive

Obroušení odumřelých kožních buněk a reziduí. Hloubkový peeling pleti. Uvolnění kožních pórů. Prevence proti tvorbě akné.

Masážní přístroj na podporu růstu vlasů BeautyRelax Growmax Hair Premium

Fotonové světlo, laserové světlo, vibrace. Posiluje vlasové kořínky. Zlepšuje metabolismus. Dochází ke snížení produkci mazu.

IPL epilátor Beautyrelax IPL Prestige

IPL technologie. 400 000 záblesků. Velikost aplikátoru 4,2cm2. Možnost nastavení 5 úrovní výkonu. Přehledný LCD displej.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...