Přístroje pro zdraví a krásu

Česká značka BeautyRelax se zaměřuje na oblast zdraví a krásy. Přístroje na domácí i profesionální použití. Tým BeautyRelax poskytuje odborné poradenství . Garance rychlého doručení produktů nejvyšší kvality. Nadstandardní možnost vrácení do 30 dní. BeautyRelax nabízí celou řadu modelů z kategorií: kosmetické přístroje, přístroje na formování postavy, masážní přístroje a IPL přístroje.

Zkuste se inspirovat
Estetický multifunkční přístroj BeautyRelax Bodyface Multiform

Redukce jemných mimických vrásek. Potlačení projevů celulitidy. Stimulace lymfatického systému končetin. Zpevnění a vypnutí pleti.

19 990 Kč
Osobní sauna BeautyRelax IR Sauna Professional

Infračervené teplo. Vysoce ekonomický provoz. Možnost nastavení teplotního rozsahu od 30°C do 80°C. Výkon 600W. Podporuje imunitu.

Kosmetický přístroj na vrásky BeautyRelax Rflift Premium Dark Blue

Neinvazivní lifting na stejné úrovni jako v estetickém studiu. Přímé zacílení na podporu kolagenu. Omlazený a prozářený vzhled.

Masážní přístroj na obličej a tělo BeautyRelax Celluform Optimal

Lifting pleti. Stimulace tukové tkáně. Použití přístroje na obličej i tělo. Radiofrekvence, ultrazvuk, fotonové světlo, EMS.

Estetický multifunkční přístroj BeautyRelax Bodyface Ultimate

Redukce jemných mimických vrásek. Zvýšení pružnosti kontur obličeje. Zpevnění a vypnutí pleti. Potlačení projevů celulitidy.

12 990 Kč
Masážní přístroj na kolena s chronickými bolestmi BeautyRelax KneeRehab

Mírní bolest kolenních svalů. Přispívá ke zmírnění otoků. Technologie infračerveného tepla, vibrace, kompresní masáž. 11 světel.

Masážní přístroj na celulitidu BeautyRelax Rollskin Madero

Efektivní metoda pro potlačení celulitidy. Cílená stimulace lokálního lymfatického systému. Napomáhá ke zvýšení pružnosti pleti.

Kosmetický přístroj na vrásky BeautyRelax Rflift Prestige

Neinvazivní lifting na stejné úrovni jako v estetickém studiu. Přímé zacílení na podporu kolagenu. Omlazený a prozářený vzhled.

Estetický přístroj na tělo BeautyRelax Celluform Fat Attack

Stimulace tukové tkáně a zvýšení pružnosti pleti. Potlačení příznaků celulitidy. Radiofrekvence, EMS, MFIP pulzy, červené světlo.

Galvanická žehlička BeautyRelax Multicare
Galvanická žehlička BeautyRelax Multicare

Zlepšení pružnosti pleti. Eliminace hlubokých i jemných mimických vrásek. Stimulace obličejových svalů. Určeno pro zralou pleť.

Masážní přístroj BeautyRelax Airflow Prestige

Vzduchová kompresní masáž pro okamžitou úlevu bolavých nohou. Snižuje únavu a svalové napětí. 6 komorový systém. Nabíjecí baterie.

14 990 Kč
Ultrazvuková špachtle BeautyRelax Peel&lift Premium

Odstranění odumřelých kožních buněk a reziduí. Důkladný hloubkový peeling pleti. Nerez ocel. Fotonové světlo. Bezdrátové použití.

Masážní přístroj BeautyRelax Cavimax Ultimate

Potlačení projevů celulitidy. Redukce tukové tkáně na vybraných tělesných partií. Zcela neinvazivní a šetrný charakter ošetření.

Krční masážní přístroj BeautyRelax shiatsu 5D Ultimate

Univerzální použití na více částí těla: krk, ramena, záda, pas nebo stehna. Účinné zmírnění svalového napětí a ztuhlosti.

Masážní přístroj pro uvolnění krční páteře BeautyRelax Neckpress

Okamžité uvolnění zatuhlých svalů kolem krční páteře. Uvolnění pnutí mezi jednotlivými krčními obratli. Snižuje bolestivé otoky.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...