Puzzle z fotky – ideální Vánoční dárek!

Věnovat fotografii jako vánoční dárek je milé gesto, které ale vypadá trochu lacině. Chcete-li skutečně potěšit a přitom také zabavit, vytvořte  puzzle z fotky. Stačí jen vybrat tu správnou fotografii, počet dílků a vhodnou krabičku. Během jednoho týdne obdržíte hotové fotopuzzle, ke kterým můžete objednat i rámeček.

Puzzle z vlastní fotky se vyrábí v několika velikostech, nejmenší rozměr obsahuje pouze 100 dílků a 2000 dílků najdete v největším balení. Nejžádanějším je ovšem puzzle s 1000 dílky: Je to správná velikost pro všechny, kteří hledají atraktivní výzvu, kteří ale nejsou ještě úplnými puzzle-profíky.

Foto puzzle mají ochrannou fólii proti poškození, tisknou se na pevný karton a díky speciální úpravě se od povrchu puzzle neodráží světlo. Puzzle z fotky můžete nechat vyrobit i ve tvaru srdce, hodí se jako dárek pro zamilovanou dvojici.

Už máte doma několik puzzle a hledáte něco nového? Není problém, vyzkoušejte například foto-pexeso nebo foto-člobrodo! Hrát si oblíbené hry z vlastních fotek je opravdu velká zábava.

Více informací na www.fotondo.cz.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...