S Yves Rocher do správné vánoční nálady!

Objevte vánoční limitované edice Vánoční jablko, Pomeranč α mandle, Vanilka, Pomeranč α Skořice! To nejlepší z rostlin pro Vaši krásu! Obdarujte své blízké originálními voňavými dárky, u Yves Rocher si určitě vyberete!

S Rostlinnou kosmetikou Yves Rocher můžete snadno využít regenerační sílu a životadárnou energii rostlin ve prospěch Vaší krásy. Kosmetické výrobky zahrnují péči o obličej, o tělo, opalovací přípravky, toaletní vody i líčení. Všechny kosmetické produkty jsou vyrobeny z rostlin, které si firma sama pěstuje, přičemž dodržuje přísné bezpečnostní i ekologické standardy.

Francouzská kosmetická společnost Yves Rocher vznikla v roce 1959 v Bretani. Dnes je společnost Yves Rocher přítomna se svými 1500 kamennými obchody v 88 zemích a na 5 kontinentech světa. V roce 1991 byl otevřen první obchod v České republice. V současné době můžete v České republice navštívit více než 60 obchodů.

Rostlinnou kosmetiku v dárkových kazetách Yves Rocher je možné zakoupit i v e-shopech Yves Rocher   www.yves-rocher.cz .

Díky Yves Rocher si už nemusíte lámat hlavu s vánočními dárky!

Těšíme se na Vás! Dívejte se, nakupujte a vyzkoušejte Yves Rocher!

Více informací na: www.yves-rocher.cz

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...