Sedací pytle CrazyBag už od 1699,-

Připravili jsme pro Vás speciální Vánoční akční nabídku na sedací vaky Crazybag. Do Vánoc jsme schopni nabídnout cenu od 1699 Kč za sedací pytel v rozměru 178x140cm!

Jedná se o slevy vyšší než 50 %! Kompletní nabídku shlédněte na internetovém obchodě 3dLiving.cz.

Víme, že jsou Vánoce a máte obavy, aby k Vám zboží dorazilo, udělali jsme proto několik opatření!
Pytle odeslané nejdéle 17. prosince budou 100% doručeny k Vám domu! Pytle odeslané nejdéle 20. Prosince budou v nejhorším případě připraveny na poště k vyzvednutí, existuje tady riziko, že pošta nebude schopna včas rozvést všechny zásilky našim zákazníkům a tak by zákazník musel vyzvednout zásilku osobně na své pobočce pošty.

Přesto nezoufejte i tak je šance na další vyřízení Vašich objednávek, v pondělí a v úterý je možné vyzvednout objednávku na cestě Náchod – Praha (cena služby 200 Kč). Poslední možností je Tesco Hradec Králové od soboty do úterý, kde bude ale mírně navýšena cena prodávaných pytlů.

Sedací pytel je oblíbeným dárkem a vyhledávanou zábavou pro děti, dospělé i pro seniory. Je to výborná relaxační pomůcka a perfektní místo odpočinku, jak před televizí, tak pro venkovní použití u bazénu. Pytle jsou omyvatelné a vyrobené z odolného nylonového materiálu, uvnitř pogumované a plněné polystyrenovými kuličkami.

Podívejte se na tipy našich zákazníků přímo na stránky sedací pytle crazybag.

Více o sedacích pytlích najdete na oficiálních stránkách http://www.crazybag.cz.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...