Soutěže o skvělé ceny, které vás potěší!

Chystáte na Vánoce překvapení pro své blízké a zároveň se snažíte vše připravit tak, abyste měli Vánoce jako ze škatulky? Dopřejte si malou pauzu a zúčastněte se našich soutěží. Výhru si pak můžete užít přímo vy nebo ji někomu věnovat jako dárek.

Jak to probíhá?

Naše soutěže o ceny jsou velmi jednoduché. Většinou se jedná o snadnou otázku, na kterou nabízíme 3 možnosti odpovědí. Právě na vás je, abyste vybrali tu správnou a tu nám poslali.

Pro odeslání se nemusíte nikam složitě registrovat ani nic podobného. Stačí jednoduše označit odpověď, vyplnit kolonku s vaším e-mailem a zaškrtnout, že souhlasíte s podmínkami. Po skončení soutěže vybereme vítěze a zašleme výhru.

Netušíte správnou odpověď, a přesto byste výhru rádi získali? V rámci soutěží nabízíme malou nápovědu, a to většinou přímo na stránkách partnera, který výhru do soutěže věnoval. Zkuste se popídit po správné odpovědi – držíme pěsti, ať ji najdete a vysněnou výhru získáte!

Nezapomeňte, že se výhra může hodit jako vánoční dárek pro muže, vánoční dárek pro maminku nebo třeba jako dárek pro přátele. Výsledek je tedy v případě výhry jasný – buď potěšíte sami sebe, nebo vám ze seznamu ubyde jeden blízký člověk, pro kterého sháníte dárek. 😊

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...