Tip jak snadno a rychle zabalit dárek

Téměř každý chce darovat originální vánoční dárky a vidět rozzářené oči obdarovaného. Samotný dárek lze přivést k dokonalosti hezkým balením. Jakou formou dárky zabalit? Balicí papír? Celofán? Jděte na to jednoduše.  

Ať už vybíráte vánoční dárky pro vaše firemní zákazníky, kolegy, kamarády nebo své nejbližší, nabízí se celá řada regálů plných nápadů na dárky, stačí se jen rozhlédnout kolem sebe nebo sednout za počítač a dárky objednat přes Internet. Je jedno, jestli dárek koupíte v obchodě nebo jej vyrobíte, nezapomínejte na následné zabalení. Vždyť díky dárkovému balení vzniká ten krásný moment překvapení. Pro spoustu lidí je balení dárku spíše boj s balicím papírem, nůžkami a lepicí páskou. Přitom je to tak jednoduché a snadno se lze tomuto zápasení vyhnout.

S balením vánočních dárků vám pomůže e-shop Paketo.cz. E-shop se specializuje na obaly všeho druhu a v nabídce najdete velké množství originálních dárkových krabiček, přebalů na dárkové poukazy, obaly na vína a mnoho dalšího. Na výběr je celá barevná škála, různé rozměry, potisk i výroba krabiček na míru s vlastními motivy nebo potiskem fotografie. 

V nabídce nechybí ani barevné dekorační stuhy a originální visačky na dárky. Nakupte vše, co potřebujete k balení dárku z jednoho místa. Rychle, snadno a pohodlně z domova. 


Jak jednoduché, dárek vložíte do dárkové krabice, převážete stužkou, přidáte visačku a krásné balení je vyřešeno.

Chcete krabici na košili? Barevnou krabičku na hrníček, šperk nebo láhev vína? Stačí si jen vybrat.

Díky výrobní technologii jsou na paketo.cz schopni vyrobit krabici nebo jakýkoli jiný kartonový obal na míru již od malého množství kusů! A to včetně barevného potisku.

Zabalit velký dárek? Žádný problém. Využijte 2 v 1 (úložnou krabici)!

Může se stát, že koupíte dárek větších rozměrů a neseženete na něj dárkovou krabici. Co si budeme namlouvat, převážná většina dárkových krabic, je vyráběna v menších rozměrech. 

Využijte úložnou krabici. Co je to za nesmysl? Vždyť úložné krabice jsou nudné! Naopak. I úložná krabice může být krásná a využitelná jako dárkový obal. Představte si krásně potištěnou dvoudílnou úložnou krabici.

Do takové krabice dárek snadno zabalíte a navíc ji po Vánocích můžete prakticky využít jako hezký úložný box na hračky, oblečení, knihy nebo cokoli jiného. 

Úložné krabice jsou oblíbené pro svoji pevnost a vyšší nosnost. Na výběr je několik druhů barevných potisků. Krabice nemusí být vždy jen fádní!

Reprezentativní obal nebo reklamní stojan z kartonu?

Pro firmy nabízí na Paketo spoustu obalových řešení z kartonu na míru. Nakupte si reklamní předměty, oni vám na ně vyrobí originální obal. Nebo chcete raději prezentovat své produkty na veřejnosti? Odlišit se? Navrhnou a vyrobí vám přímo na míru reklamní stojan, banner nebo displej, včetně potisku. To vše už od malého množství kusů! Nahlédněte na jejich portfolio a uvidíte sami. 

Přečtěte si také

Vánoční kalendář: Čtvrtý adventní týden

Vánoční kalendář: Čtvrtý adventní týden

Štědrý den je tu už za méně než týden. Děti už se nadšením třesou a hospodyňky, které sledují náš vánoční kalendář, mají vše plně pod kontrolou. Jaké poslední úkoly před sebou…

Přečíst celý článek
Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...