Tip na dárek! Darujte svým nejbližším originální a nevšední dárek, vyhlídkový let.

Poukaz na vyhlídkový let je v posledních letech trendem, nejen na Vánoce, a těší se stále větší oblibě. Proč? Protože se hodí pro všechny věkové kategorie, je to zážitek, který nadchne nejen někoho, kdo odmalička toužil létat, ale i obdarovaného, který nikdy letadlem neletěl. U vyhlídkových letů není téměř žádné zdravotní omezení. 

Je možné se proletět letadlem, vrtulníkem, nebo si tyto stroje vyzkoušet pilotovat. Létáme z 13 letišť po celé České republice.


Za poměrně krátkou dobu se dá proletět značný kus krajiny, a vzhledem k příznivým cenám, je tento dárek dostupný pro každého. Vyhlídkové lety nabízíme již od 2980 Kč.

Novinkou jsou romantické lety jako dárek, který potěší zamilované, nebo novomanžele, kteří si mohou doletět pro „modré z nebe“, nebo pro ty, kteří se k žádosti teprve odhodlávají. Létáme v Čechách i na Moravě. Seznam letišť naleznete ZDE.


Potěší babičku s dědečkem, kteří se budou moci podívat na rodnou ves. Velmi oblíbené jsou také tématické lety, kdy za 40 minut letu proletíme cca 120 Km. Létáme z Brnalet nad Pálavu, Ostravylet nad Beskydy a Prahylet nad Karlštejn. Cena od 2950 Kč za osobu.


Vyhlídkové lety jsou vhodné i pro děti, samozřejmě za doprovodu rodičů. Z vyhlídkového letu vrtulníkem budou jistě nadšení!

Pro fajnšmekry a náročné doporučujeme neopakovatelný celodenní let nad Alpy. Budete okouzleni majestátností zasněžených vrcholků Alp. Odlety z Prahy. Let je realizován 4-místným hornoplošným letadlem Cessna 172.


Obdarovaní zažijí nezapomenutelný den na letišti, ve společnosti zkušených pilotů a z vyhlídkových letů budou odcházet plní nadšení. Uvidíte, že poukazem na letecký zážitek uděláte obrovskou radost! A pokud si stále nejste s výběrem jistí, neváhejte kontaktovat odborníky.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...