Tipy na levné vánoční dárky | Vánoční dárky.cz

Tipy na levné vánoční dárky

Hledáte levné vánoční dárky, které pod stromečkem zaručeně potěší? Přinášíme vám několik tipů na dárky k Vánocům, které nezruinují vaši peněženku a které jsou zároveň stylové, originální a vkusné. Jaké levné vánoční dárky pro svou rodinu, přátele a kamarády tedy vybrat?

Vypěstuj si čtyřlístek štěstí

Originálním levným vánočním dárkem je dárkový set Vypěstuj si čtyřlístek štěstí. Obdarovaný si následně může doma v malém květináčku vypěstovat rostlinku Oxalis Rubral se čtyřmi lístky. Tento dárek pro štěstí udělá pod stromečkem radost opravdu každému.

Čokoládové zlaté cihly
Dalším levným vánočním dárkem, který je zároveň stylový a originální, jsou čokoládové zlaté cihličky v dárkovém balení. Jde konkrétně o belgickou čokoládu ve tvaru zlatých cihliček, kterou na Vánoce potěšíte třeba svého partnera, tatínka, kamaráda nebo kohokoliv dalšího.

Dárkový set lžiček ve tvaru kytary
Máte ve své rodině nebo mezi svými přáteli hudebníka či hudebnici? Obdarujte je na Vánoce dárkovým setem tří kusů designových lžiček ve tvaru kytary, které jsou vyrobené z kvalitní nerezové oceli. Tento levný vánoční dárek pro milovníky hudby je stylový i praktický a zaručeně sklidí pod stromečkem velký úspěch.

Projektor noční oblohy
Hledáte levný a zároveň originální vánoční dárek pro své dítě? Kluky i holčičky na Vánoce potěší projektor noční oblohy, díky kterému budou mít každý večer hvězdnou oblohu přímo na dosah. Tento levný vánoční dárek je skvělým tipem nejen pro malé, ale také pro velké astro-nadšence.

Toaletní papír s vtipy
Dalším skvělým tipem na levný vánoční dárek je toaletní papír s vtipy, který na Vánoce udělá radost všem, co si rádi posedí na toaletě. Nad tímto vánočním dárkem se zaručeně pobaví každý, kdo má smysl pro humor.

Šumivá srdíčka do koupele
Co věnovat své přítelkyni, partnerce nebo mamince k Vánocům? Obdarujte je šumivými srdíčky do koupele. Tento levný vánoční dárek, který sám o sobě říká, že je darovaný od srdce, je zabalený v dárkovém pytlíčku z organzy.

Sprchový gel s vůní a designem whiskey
Poohlížíte se po stylovém a zároveň levném vánočním dárku pro muže? Vsaďte na dárkový sprchový gel v krabičce s vůní a designem whiskey. Dárek s motivem whiskey potěší na Vánoce vašeho partnera, bratra, tátu i kamaráda.

Klíčenka s čtyřlístkem v bublině
Originálním dárkem pro štěstí, který udělá radost i pod stromečkem, je klíčenka se čtyřlístkem ukrytým v bublině. Tento levný vánoční dárek věnujte třeba své mamince, sestře nebo kamarádce. Potěší rovněž paní učitelku nebo kolegyni z práce.

Magnetický náramek pro kutily
Jaký další levný vánoční dárek je zaručeně skvělou volbou? Magnetický náramek na ruku, který přijde vhod kutilům, řemeslníkům i švadlenkám. Čím je jedinečný? Tento praktický náramek má v sobě zabudované magnety, díky čemuž na sobě udrží všechny drobné kovové předměty. 

Mini hrneček s nápisem Báječná máma
Hledáte levný vánoční dárek pro svou maminku? Věnujte jí na Vánoce roztomilý mini hrneček s nápisem Báječná máma, kterým jí řeknete, jak moc ji máte rádi. Vždy, když si z tohoto hrnečku bude vaše maminka vychutnávat čaj nebo kávu, vzpomene si na vás i na to, co pro vás znamená.

Nezáleží na tom, za jakou finanční částku si vánoční dárky se svými blízkými nadělíte. Vánoce jsou hlavně o setkávání a radosti. Levné vánoční dárky jsou proto milou pozorností, která vaší rodině a přátelům udělá na Štědrý večer vždy radost a připomene jim, že jste na ně i letošní Vánoce mysleli.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...