Tipy na originální dárky na poslední chvíli

Štědrý den je za rohem a vy stále nemáte ještě nemáte vymyšlené dárky pro své blízké? Pokud hledáte originální dárek dostupný na poslední chvíli, zkuste některý ze stíracích losů od Sazky.

Proč se tlačit v obchodech, tahat se s objemnými dary či napjatě čekat, jestli kurýr stačí dovést dárek včas, když nejkrásnější je darovat někomu šanci na výhru? Stírací losy od Sazky jsou okamžitě k dostání na více než 7 200 prodejních místech

Vyberte si některý ze stíracích losů, třeba vám přinese pohádkovou výhru.

Vánoční Zlatá rybka

Hlavní výhry: 5 000 000 Kč, 5x 750 000 Kč na auto, 5x 100 000 Kč na dovolenou
Cena: 500 Kč
Minimální výhra: 200 Kč

Zlatá rybka plní přání od nepaměti. Naše Vánoční Zlatá rybka s minimální výhrou 200 Kč dokáže splnit i ta velká a může být opravdu štědrým a netradičním dárkem. Ukrývá totiž spoustu vysokých výher – 5 milionů korun, 5x auto a 5x dovolenou. Tak neváhejte a dopřejte svým nejbližším štědré Vánoce a možnost splnit si i ta největší vánoční přání. 

Vánoční přání

Hlavní výhra: 3x 1 000 000 Kč
Cena: 100 Kč

S losem Vánoční přání potěšíte své blízké hned dvakrát. Na jednu stranu přání jim napíšete osobní vzkaz, na druhé straně si budou moci setřít svoji výhru. A ty nejvyšší? 3 x 1 milion korun. SMS jsou fajn, ale naše Vánoční přání jsou více osobní, a navíc umí překvapit výhrou. Už víte, komu je pošlete?

Zlatá šupina

Hlavní výhra: 100 x 30 000 Kč
Cena: 30 Kč


Zlatá šupina pod talíř, aby se nás držely v příštím roce peníze, je známá tradice. Tato zlatá šupina může rovnou nějaké přinést. Můžete ji také použít jako originální jmenovku na dárek. Navíc pod stírací plochou ukrývá kromě výher i malá poselství. A co když právě ve vašem losu bude spolu s poselstvím jedna ze 100 výher ve výši 30 tisíc korun? Uděláte si druhé Vánoce? 
 

Vánoční losy jsou k dostání na více než 7 200 prodejních místech a další informace o nich naleznete na webu Sazky

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...