Tipy na vánoční dárky pro ženu II

Ve druhém díle našeho dárkového seriálu se podíváme na dárky, které potěší každou ženu, která si zrovna zařizuje domácnost. A nepohrdne jimi ani maminka či tchýně.

Dárky do domácnosti určenou nejsou vhodné, pokud sháníte dárek pro svou novou partnerku – na začátku vztahu by se dárky měly orientovat spíše do intimity, a tak přítelkyni uděláte radost spíše novým spodním prádlem. Jste-li spolu už delší dobu a období zamilovanosti už máte za sebou, praktické dárky se nikdy neztratí.

Tip 1: Luxusní povlečení

Ženy milují čerstvě vyprané a nadýchané povlečení. A zbožňují ho o to více, pokud se navíc jedná o vybraný kousek. Vzbuzuje v nichpocit luxusu a přepychu a s radostí do něj uléhají. Když tedy své drahé polovičce darujete opravdu luxusní povlečení – nejlépe z bavlněného saténu (oproti klasickému saténu tolik neklouže) – vyjádříte jí tím, jak moc si ceníte její práce v domácnosti i jak moc máte rádi společně strávené chvilky v posteli.

Tip 2: Ručníky a osušky

Dalším praktickým tipem na dárek je pěkná sada ručníků a osušek. Vhodně zvolené barvy a vzory totiž dokážou rázem rozjasnit koupelnu a dodat jí punc luxusu. Při koupi je však důležité vybrat skutečně správný vzor – moderní a svěží. Jinak se z nápaditého a praktického dárku stane dárek na úrovni ponožek.

Chcete-li udělat opravdovou radost, zabalte ručníky netradičně. Určitě jste už slyšeli o látkových dortech – originálně smotaných ručnících (a případně dalších látkách) do tvaru vícepatrového dortu. Něco takového zvládnete udělat i sami. Svažte ručníky nejlépe širokou stužkou a navrch dejte velkou mašli jako ozdobu. Ale pokud v sobě umělecké sklony nemáte, vyberte rovnou v obchodě připravené dárkové balení.

Tip 3: Froté prostěradla

Náš třetí dnešní tip je pak už vysloveně praktický. To však neznamená, že byste s ním nemohl mít u žen úspěch. Froté prostěradla se totiž vyrábějí také v mnoha pestrých barvách. A navíc jsou velice příjemná.

Pokud nechcete vlastní ženu urazit tím, že jí darujete vysloveně „věc do domácnosti“, napište jednoduše na jmenovku „pro celou rodinu“ nebo „pro nás do postele“ a uvidíte, že i s takovým dárkem sklidíte úspěch.

Tip 4: Dárkově balená povlečení

Pokud patříte mezi většinu mužské populace, která v balicím papíru a mašličkách vidí jednoho z úhlavních nepřátel, můžete partnerce darovat povlečení v dárkovém balení. Jedná se o luxusní a originální povlečení, které je již rovnou zabaleno do dárkové krabičky. Stačí tedy jen připnout jmenovku a o krásný vánoční dárek máte postaráno.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...