Top 5 rumů -23% !

Využijte exkluzivní až 23% zvýhodnění na vynikající rumy dominikánského výrobce Oliver & Oliver.

Platnost akce pouze do pátku 16.12.2016!

Výjimečnost rumů Oliver & Oliver je postavená na rodinné tradici výroby, dodržováním kubánských norem a použitím těch nejkvalitnějších surovin. Široký sortiment navíc uspokojí jak milovníky sladkých, méně sladkých i suchých rumů.

Exkluzivní nabídka - až 23% zvýhodnění na top 5 rumů.

Quorhum 30 Años Aniversario / cena 1544 Kč a doprava zdarma! (původní cena 1930 Kč)

Impozantní kombinace až 30letých rumů intenzivní třešňové až kaštanové barvy. Vůně je lehká s příjemně štiplavými tóny kvalitního balsamica připomínající ušlechtilý parfém. Paleta vonných esencí je zakončená vůní květů růží a sušeného ibišku. Vyzrálá, plná chuť je vyvážená, sladce karamelová s jemnými tóny vanilky a květin. Tento rum je svým charakterem naprosto jedinečný a je vrcholem řady Quorhum.

Unhiq XO Malt Rum / cena 1960 Kč a doprava zdarma! (původní cena 2490 Kč)

Unikátní sladký rum plné, vyvážené, karamelové chuti s nádechem vanilky a medu. Má lahodnou vůni s ořechovým až mandlovým buketem s přítomností pražené kávy, tropického ovoce a bylin. Chuť je elegantní a vzhledem ke sladkému nádechu až impozantní s nádherně dlouhým dozvukem. Výjimečnost každé lahve potvrzuje přiložený certifikát podepsaný samotným "mistrem rumu". Beverage Testing Institut z Chicaga ohodnotil tento rum 89 body ze 100 a tím jej zařadil mezi 10 nejlepších rumů na světě.

Oliver's Equisito 1995 v dárkové kazetě se skleničkou / cena 992 Kč (původní cena 1240 Kč)

Lehce nasládlý rum mahagonové barvy s červenými odlesky, který zraje po dobu více jak 12 let. Vůně je příjemná s paletou jemných tónů dubového dřeva, tropického ovoce, květin a čerstvé kávy, které se vzájemně doplňují v dokonalé rovnováze. V chuti jsou znatelné tóny ovoce, květin a na závěr se objevují i tóny hořkých mandlí. Chuť je celkově sladší s lehce štiplavým dozvukem.

Cubaney Elixír 12 Años v dárkové kazetě se skleničkou / cena 497 Kč (původní cena 645 Kč)

Lahodný rumový likér na bázi ušlechtilého 12letého rumu se vyznačuje tmavě červenou až mahagonovou barvou. Macerované hrozny Pedro Ximénez mu dodávají jedinečnou ovocnou vůni i chuť. Ta je jemná a lahodně sladká, obzvláště vyniká na patře. Nejlépe si jej vychutnáte samotný nebo s kostkou ledu.


Cubaney Reserva 8 Años v dárkové kazetě se skleničkou / cena 497 Kč (původní cena 645 Kč)

Rum zrající více než 8 let v malých dubových soudcích. Vyznačuje se příjemným aroma, které má nádech opáleného dubu, vanilky a pomerančové kůry. Suchý rum kubánského stylu, který je ve svém celku lahodný s dlouhým dozvukem. Barva připomíná starý bronz. Nejlépe si ho vychutnáte samotný či s kostkou ledu. V dané kategorii "zlatých" se jedná o jeden z nejlepších rumů na trhu, což dokládá řada významných ocenění.


Pro platnost nabídky zadejte v e-shopu do poznámky "vanocni-darky23" – zvýhodnění Vám bude vyúčtováno až po finální fakturaci. 

Akční zvýhodnění a slevy nelze kombinovat, platnost akční nabídky pouze do 16.12.2016.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...