Tradiční české dárky

Znáte to - štědrý den se už neúprosně blíží a vy stále nemáte nakoupené dárky pod stromeček pro vaše blízké. Jako každý rok chcete být originální, takže se snažíte vymyslet co nejvíce kreativní nápady na Vánoce. Nechcete s tím pomoct? Co takhle vyzkoušet tento rok opravdové tradiční české Vánoce a hlavně tradiční české dárky? Originální skleněné pilníky najdete na www.crystales.cz.

Buďte kreativní! Darujte českou kvalitu!

Ať už hledáte dárky pro muže či dárky pro ženy, jedno je jasné. Originální vánoční dárek by měl vypadat hezky a plnit nějaký účel. Kreativita by měla spočívat v tom, že nebudete darovat sadu deodorantů a vod po holení, jako každý druhý, ale ukážete za celým dárkem nějaký nápad. Pokud jste stejně jako my odpůrci Santy Klause a přílišné amerikanizaci našich tradic, můžete darovat něco typicky českého - co takhle sklo? Crystales.cz se už od roku 2004 zabývá tradičním zpracováním skla při výrobě luxusních skleněných pilníků, manikúrních potřeb a skleněných šperků. Naše výrobky, které se těší velké oblibě u nás i  v zahraničí, můžete najít pod značkou Bohemia Crystal.


Vánoční dárek, která si každá žena přeje

Znáte nějakou ženu, které nezáleží na jejím vzhledu? Asi ne. Skleněné pilníky Bohemia Crystal jsou světovou raritou. Díky patentované technologii leptání skla jsme docílili rovnoměrné brusné plochy, která se navíc používáním stále obnovuje. Jeden pilník vám tedy vydrží opravdu dlouho. Pilníky ručně zdobíme originálními krystaly SWAROVSKIa pokud se rozhodnete pro malovanou verzi, budete mít jistotu, že je váš pilník opravdu originál - každý pilník maluje naše šikovná ilustrátorka. Pokud tedy nevíte co koupit na vánoce, můžete si vybrat z našich dárkových sad.

Doufáme tedy, že vám naše tipy na originální dárky k vánocům pomohly. Zkuste se letos vyhnout všem ponožkám, svetrům, vodám po holení, atd .. a darujte opravdu něco originálního. Darujte vánoční dárek, který potěší nejen ženy, ale i muže.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...