V Tchibo nakoupíte vánoční dárky pro všechny jednoduše na jednom místě

Chcete své blízké na Štědrý večer příjemně překvapit a chybí vám nápady? Ve vánočních kolekcích Tchibo vyberete vánoční dárky pro všechny členy rodiny a zároveň najdete inspiraci pro sváteční vaření, pečení i výzdobu. Nabídka navíc letos neotřele propojuje tradiční prvky Vánoc s moderním akcentem.

Oslňte ženu šperkem

V Tchibo najdete pestrou nabídku stylové dámské módy, doplňků, sportovního oblečení, ale i dekorací do bytu i různé praktické pomocníky do domácnosti. Na Vánoce si ale většina žen přeje nějaký speciální dárek, jakým by mohl být třeba šperk. 

Ať už vyberete solitér originálního designu, nadčasovou klasiku, zářivé zirkony nebo třpytivé perly, rozhodně neuděláte chybu. Krásné jsou například stříbrné kreolky se zirkony s perlou z lasturového jádra. Perlu lze z kreolek sundat, a vytvořit tak dvoje různé náušnice. Skvěle je doplní náhrdelník s perlami z lasturového jádra, který obzvláštňuje zirkonová pavé kulička uprostřed. 

Splněná dětská přání

Udělat během Vánoc radost dětem je snad to nejkrásnější z celých svátků. Vidět jejich nadšené, překvapené a šťastné oči je náboj na dlouhé měsíce. A můžete si být jistí, že plyšák je stálé přání malých, a tajně i těch větších a velkých dětí, a rozhodně je vždy potěší. V Tchibo najdete krásného měkkého pejska s jemnou kožešinou. Tento mazlíček na spaní je buď v menším, nebo větším provedení. 

Chytré hračky pro muže 

Muži rozhodně uvítají jakoukoli moderní elektronickou vychytávku. Co třeba magnetický Bluetooth® reproduktor s TWS, který lze používat jednotlivě jako mono nebo společně jako stereo? Spojíte je pomocí magnetu a díky silikonovému pouzdru s poutkem i kamkoli zavěsíte. Tento designový kousek zvládne přehrávat hudbu až šest hodin.

Vánoční dárky od Tchibo

Všechny tyto vánoční dárky a řadu další vánoční inspirace na obdarování i širší rodiny a přátel najdete na www.tchibo.cz.
 

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...