Vánoce plné zážitků!

Co může být lepším dárkem k Vánocům než splnění snu, překonání sama sebe a netradičně strávené chvíle, které vám nabízí zážitková agentura Adrop.cz? Jestli myslíte na šperky a elektroniku tak vás… rádi přesvědčíme, že tomu tak není.

Vánoční dárky od adrenalinu po masáže

Díky široké nabídce zážitků zde najdete dárky pro lidi všech zájmů, tvarů i velikostí. Auto-moto, adrenalin, sport, wellness, pobyty, to je jen část z toho co Adrop.cz nabízí všem, kteří o letošních Vánocích chtějí darovat něco skutečně výjimečného.

Zimní sport, který pobaví malé i velké, se nabízí v podobě snowtubingu, mushingu, lyžařských i snowboardových kurzů. Vydovádět se na sněhu s celou rodinou nebo partou přátel, k zimním prázdninám zkrátka patří stejně jako cukroví a svařák.  

A které zážitky patří k těm nejoblíbenějším? Na prvních příčkách oblíbenosti se stále a neochvějně drží let balónem, jízda Hummerem, bungee jumping, simulátor volného pádu nebo škola smyku, která se obzvláště v zimních měsících bude hodit i zkušenému řidiči.

Jak budou zážitky vypadat pod vánočním stromečkem?

Samozřejmě že stylově! Při objednávání zážitku jednoduše uvedete jméno obdarovaného, případně i s věnováním, a do 1-2 dnů (v případě objednání ve všedních dnech) přijde na uvedenou adresu stylový balíček s dárkovým poukazem a mapou místa uskutečnění zážitku.

Pokud jste mužem či ženou poslední chvíle, a do Štědrého večera už tolik času nezbývá, využijte ePOUKAZ. Stačí objednat zážitek, provést platbu, vytisknout poukaz v pohodlí domova a Vánoce mohou začít!

Když dárky, tak pro všechny!

Líbilo by se vám objednat vánoční dárky pro celou rodinu na jednom místě? To je nejen zbytečná otázka, ale zároveň i o důvod víc, proč nakupovat dárky přes tento e-shop. Vánoční dárky pro muže, ženy i děti vám ochotně pomohou vybrat skřítci ze zážitkové agentury.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...