Vánoční dárky pro krátké i dlouhé cesty

Nejrůznější tašky a zavazadla, stejně jako brašny na notebook, či kabelky a kosmetické kufříky se stanou krásným a praktickým dárkem. Chcete-li obdarované opravdu potěšit, vybírejte pečlivě. Máme pro Vás jako tipy na dárky malá i velká zavazadla, která zpříjemní každé cestování.

Kabelky – dárek pro ženy v každém věku


Kabelky jsou skutečnou vášní většiny žen. Bez ohledu na věk má každá žena minimálně jednu kabelku doma. (Reálně spíše 2 až 3.) Právě proto jsou kabelky velmi oblíbeným vánočním dárkem.  Mezi TOP ve světě kabelek patří značkové kabelky Dakine a Lacoste, které se hodí do města na nákupy i na večer. Záleží samozřejmě na Vašem výběru. Nemusíte se bát ani vysoké ceny. Krásné kabelky pořídíte od 420 Kč.

Kosmetické kufříky – dokažte jí, jak si vážíte její krásy


Neméně oblíbeným vánočním dárkem jsou kosmetické kufříky. Kosmetický kufřík na cesty jako dárek je důkazem toho, jako moc si vážíte krásy a upravenosti své partnerky. Věnovat můžete kosmetický kufřík prázdný, nebo naplněný jejími oblíbenými výrobky. Nadšená bude jistě i z dárkového poukazu, který do kosmetického kufříku schováte. Hitem letošních Vánoc jsou bezesporu kosmetické kufříky Samsonite. Samsonite nabízí opravdu široký výběr barev, materiálů a vzorů kosmetických kufříků, které můžete perfektně kombinovat s ostatními zavazadly.

Brašny na notebook – PC miláček v bezpečí
 

Napadá Vás snad praktičtější dárek než je brašna na notebook? V dnešním světě cestují notebooky společně s námi každý den. Brašny na notebook jsou proto nezbytným doplňkem, který jej chrání před počasím i mechanickým poničením. Zároveň jsou módním doplňkem. Brašny na notebook se hodí jako dárek pro studenty, sourozence, pro partnera, či partnerku a vybírat můžete v provedení do ruky, nebo jako praktický batoh na záda.

Vyberte brašnu na notebook jako vánoční dárek.

Sammies by Samsonite - potěšení pro nejmenší

Batohy, batůžky i malé kufry pro nejmenší v podobě zvířátek. I děti chtějí mít vlastní zavazadlo a o to více, když je tak krásné. Vyberte svým dětem dárek z řady Sammies by Samsonite.

Cestovní tašky a kufry


Mít opravdu kvalitní kufr na celý život, tak tomu říkáme opravdový dárek. Kufry, které najdete na Samsonite-kufry.cz se pyšní zárukou několika  let, nebo dokonce doživotní zárukou. Pokud chcete věnovat dárek, který vydrží a bude obdarovaného provázet na všech cestách, na které bude vzpomínat, pořiďte mu cestovní kufry nebo tašky, které zpříjemní každou jeho cestu.


Samsonite-kufry.cz – Vaše záruka pohodlného cestování 


Všechny výše popsané dárky můžete nakoupit pohodlně přes internet ve specializovaném internetovém obchodě Samsonite-kufry.cz.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...