Vánoční dárky pro ženy? Darujte jí styl

Vánoce se blíží a nás zase čeká mnoho hodin přemýšlení, čím ženám kolem nás udělat radost. Dělají nám teplo domova, starají se o děti, pracují, vaří a jsou prostě úžasné. Tak je přece neodflákneme nějakou blbostí. Ženy milují design, sexy prádlo a kabelky. A tak jsme vám vybrali ty nejstylovější kousky z každé této sekce.

Kabelky, které miluje celý svět

Dámské kabelky Desigual si svými nádhernými designy a barvami získaly srdce žen všude, kam naše módní oko dohlédne. Desigual je synonymem pro barvy, život a originální designy. Opravdu unikátní módní batohy nebo kabelky 3v1, kde stačí kabelku Desigual přetočit naruby a vytvořit si tak úplně nový design, se kterým může žena zazářit třeba druhý den. To jsou prostě módní kousky, kterými Desigual mění svět módy a mnoho dalších fashion značek je těmito nápady španělské značky inspiruje.


Luxusní svíčky Yankee Candle a WoodWick

Ženy milují, když to doma mají hezké. A tak jim dárek v podobě luxusní voňavé svíčky udělá vždy radost. Svíčky WoodWick mají dřevěný knot, který vydává při hoření zvuk podobný praskání dřeva v krbu. Navíc jejich vůně je tou nejkrásnější vůní, jakou jste kdy doma měli. Pohodlně se pak usaďte do křesla, hoďte nohy na stůl, zavřete oči a relaxujte. Cítíte to? Ne? Tak si kupte svíčku WoodWick.

Značka Yankee Candle spadá pod stejného výrobce. Jsou trošku levnější, ale jejich nepřeberné množství nádherných vůní vás nenechá chladnými. Navíc skleněné nádoby, ve kterých svíčky jsou, použijete i jako dekoraci až vám svíčka dohoří. A nebojte tyto luxusní svíčky vydrží mnoho desítek hodin hořet,vonět a dělat váš domov ještě krásnějším místem k životu.

Prádlo Calvin Klein je sexy

Sexy dámské spodní prádlo Calvin Klein ženy prostě zbožňují. A vy budete také. Nejpohodlnější kousky spodního prádla, které navíc využívá materiály tak příjemné, že se vám často nechce ani svlékat. Teď je trendy logomínia, a tak loga na gumách Calvin Klein najdete v mnoha různých provedeních. Vždy ale vkusné a krásné. Už si představujete, jak obdarovaná v tomhle prádélku Calvin Klein potancovává v kuchyn? Bude si připadat krásná. A to je hlavní.

Pokud stále nevíte, tak vám do kategorie “ Dárky pro ženy ” a “ Dárky pro muže ” naše stylistky neustále vybírají ty nejhezčí módní a designové kousky. Ty kousky, u kterých vám garantujeme, že udělají dotyčné madam radost. A o tom hlavně dárky jsou. O radosti, smíchu a lásce k tomu, komu dárek dáváte. Né o milionech, ale o krásném dárku, který unosí a pokaždé, když si ho vezme na sebe, tak si bude připadat krásná.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...